نسخه‌های نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس بازی Fall Guys: Ultimate Knockout تاخیر خوردند

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳

متاسفانه امروز در خبری آگاه شدیم که بازی Fall Guys: Ultimate Knockout تابستان امسال بر روی نینتندو سوییچ و کنسول‌های ایکس‌باکس عرضه نخواهد شد.

در گذشته اعلام شده بود که بازی Fall Guys: Ultimate Knockout قرار است به زودی بر روی کنسول‌های نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار گیرد. به همین دلیل، بسیاری از دارندگان این کنسول‌ها از این اتفاق خوشحال بودند. حال امروز حساب رسمی Fall Guys در توییتر، پستی را منتشر و اعلام کرد که انتشار این بازی با تاخیری نسبتا طولانی همراه شده است و بازی‌بازان برای تجربه‌ی آن باید مدتی صبور باشند. دلیل این قضیه هم بروز مشکلاتی در روند توسعه بوده است.

خبر خوب این است که دارندگان این کنسول‌ها در بازی Fall Guys: Ultimate Knockout می‌توانند با سایر پلتفرم‌ها نیز بازی کرده و لذت ببرند. در واقع تیم سازنده در همین پیام از این قابلیت که کراس‌پلی نام دارد، رونمایی کرد. به این ترتیب، جامعه‌ی بازی‌بازان Fall Guys: Ultimate Knockout بسیار گسترده‌تر از قبل خواهد شد. در ادامه می‌توانید متن پیام تیم سازنده را مشاهده کنید.

با بررسی‌های بیشتر به این نتیجه رسیدیم که انتشار بازی Fall Guys: Ultimate Knockout بر روی کنسول‌های نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در زمانی غیر از تابستان امسال صورت گیرد. از این بابت عذرخواهی می‌کنیم، اما باید بدانید که خبرهای بسیار خوبی در راه است.

همان‌طور که اطلاع دارید، Fall Guys: Ultimate Knockout از سری عناوین جذاب در سبک بتل رویال است که اواخر سال گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. در این بازی باید هدایت موجودات بامزه‌ی را به عهده گرفته و برای قهرمان شدن تا مرحله‌ی فینال پیشروی کنید. اخیرا شایعاتی در خصوص نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این بازی نیز منتشر شده است و باید دید که سرانجام این اتفاق در چه زمانی رخ خواهد داد. گفتنی است که دو شرکت استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب در امر ساخت و نشر این اثر نقش داشته‌اند.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید