گزارش: همه‌ی استودیوهای اکتیویژن اکنون بر روی فرنچایز Call of Duty کار می‌کنند

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۷

استودیوی تویز فور باب (Toys For Bob)، سازنده‌ی بازی‌های Spyro Remastered Trilogy و Crash Bandicoot 4: It’s About Time اخیراً اعلام کرده است که به عنوان یک استودیوی پشتیبان‌دهنده روی بازی Call of Duty Warzone کار می‌کند. با اضافه شدن این استودیو، اکنون تقریباً همه‌ی استودیوهای زیرمجموعه‌ی اکتیویژن روی سری Call of Duty کار می‌کنند.

نیکلاس کول (Nicolas Kole)، طراح شخصیت شاغل در تویز فور باب اعلام کرده است که به دنبال تصمیم جدید اکتیویژن مبنی بر قرار دادن این استودیو برای کار روی Call of Duty Warzone، برخی از کارمندان از این استودیو خارج شدند. اکتیویژن هنوز به صورت رسمی تعداد افراد اخراج شده از استودیوی تویز فور باب را اعلام نکرده است. اینطور به نظر می‌رسد که اکتیویژن در حال حاضر تقریباً همه‌ی استودیوهای خود را به کار روی فرنچایز Call of Duty متمرکز کرده است. در همین راستا، اندی رابینسون (Andy Robinson) از وب‌سایت VGC به تازگی در توییتر خود به این موضوع اشاره کرده است.

استودیوهای اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، تری‌آرک (Treyarch)، اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و ریون سافتور (Raven Software) سال‌هاست که به طور اختصاصی بر روی نسخه‌های مختلف مجموعه‌ی Call of Duty کار می‌کنند. استودیوی هایمون (High Moon) نیز در توسعه‌ی بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2019) و Call of Duty: Black Ops Cold War کمک کرده است. حال استودیوی تویز فور باب نیز بر روی بازی بتل رویال Call of Duty Warzone کار می‌کند. تنها استودیوی ویکاریوس ویژنز (Vicarious Visions) به عنوان بخشی از Blizzard Entertainment، وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی Diablo 2 Resurrected را برعهده دارد.

بازی Call of Duty Warzone هر روزه به محبوبیت خود می‌افزاید و اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز را به خود جذب کرده است. استودیوی ریون سافتور برای گسترش این بازی مدتی پیش یک آگهی شغلی را به منظور جذب نیروهای جدید منتشر کرد. حال باید منتظر ماند و دید تا اکتیویژن چه استراتژی‌هایی را برای عناوینی مانند Crash Bandicoot و Spyro اتخاذ می‌کند.

11
24
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید