به‌روزرسانی ۱۱٫۲ بازی PUBG در دسترس قرار گرفت

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸

تیم سازنده‌ی بازی PUBG امروز هم دست به کار شد و یک به‌روزرسانی مفید و جالب دیگری را برای این اثر عرضه کرد. حال باید منتظر بود و دید که واکنش هواداران پرتعداد این بازی نسبت به این به‌روزرسانی چه خواهد بود.

سرانجام امروز به‌روزرسانی ۱۱٫۲ بازی PUBG در دسترس قرار گرفت که البته تنها به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن مربوط می‌شود. به گفته‌ی سازندگان، این به‌روزرسانی در آینده‌ای نزدیک بر روی سایر نسخه‌ها نیز عرضه می‌شود. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، بازی‌بازان می‌توانند به محتویات دیگری از فصل یازدهم این بازی دسترسی داشته باشند.

در وهله‌ی اول باید گفت که یک حالت جدید به بازی PUBG اضافه شده است که بازی‌بازان می‌توانند با لباس‌های عجیب خود در آن شرکت کرده و لحظات هیجان‌انگیزی را تجربه نمایند. همچنین نقشه‌ای به نام Erangel به بازی اضافه شده است که وسعت زیادی هم دارد و به احتمال زیاد طرفداران از آن لذت خواهند برد. آن‌ها قادر هستند تا این نقشه را در قابل حالت‌های گوناگون استفاده کنند. در نهایت به‌روزرسانی ۱۱٫۲ این اثر مشکلات مربوط به تیراندازی بازی‌بازان در وسایل نقلیه را تا حد زیادی برطرف می‌کند.

همان‌طور که اطلاع دارید، PUBG از سری آثار جذاب در سبک بقا است که حالت‌های متنوعی هم در منوی آن به چشم می‌خورد. در این بازی باید با شخصیت خود همراه شده و به نقشه‌ی دلخواهتان بروید. سپس باید از سلاح‌ها و آیتم‌های موجود نهایت استفاده را برده و سایر بازیکنان را از بین ببرید تا به تنها فرد روی نقشه تبدیل شوید. با توجه به این که این بازی با عناوینی نظیر Fortnite در رقابت است، تیم سازنده پشتیبانی خوبی از آن دارد و هر چند وقت یک بار رویدادها و به‌روزرسانی‌هایی در دسترس قرار می‌گیرند. این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

31
6
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید