با ماد جدید بازی Cyberpunk 2077، خانه‌ی V را شخصی‌سازی کنید

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت که به وسیله‌ی آن می‌توانید خانه‌ی شخصیت اول را شخصی‌سازی کنید. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این ماد نیز عرضه شده است.

برای بازی‌بازانی که می‌خواهند تغییرات بیشتری را در بازی Cyberpunk 2077 اعمال نمایند، خبر خوبی داریم. همان‌طور که اطلاع دارید، این روزها مادهای فراوانی برای این بازی در دسترس قرار می‌گیرد که نباید از آن‌ها به سادگی عبور کرد. حال در جدیدترین ماد منتشر شده، قادر هستید به شخصی‌سازی خانه‌ی شخصیت اصلی یعنی V بپردازید. شما می‌توانید رنگ خانه‌ها را تغییر دهید و حتی وسایل را جابه‌جا کنید تا به نتیجه‌ی دلخواهتان دست پیدا کنید.

حتی رنگ سقف و کف خانه نیز به وسیله‌ی این ماد تغییر می‌یابد. ضمنا از محتویات موجود در این ماد باید به صندلی‌ها و میزهای متنوع اشاره داشت که قادر هستید تا آن‌ها را در منزل خود به کار ببرید. یکی از سازندگان ماد به نام Gotto Play Now که اتفاقا یوتیوبر مشهوری هم به حساب می‌آید، این ماد را ساخته است. او انتظار دارد تا استقبال خوب بازی‌بازان از این ماد را شاهد باشد. حتی وی قصد دارد تا در آینده به محتویات این ماد اضافه کند که باید دید در این زمینه چه خواهد کرد.

به مناسبت انتشار این ماد، تریلری در این زمینه در دسترس قرار گرفته است که بازی‌بازان با تماشای آن می‌توانند به نکات بیشتری هم پی ببرند. چندی پیش هم یک ماد جالب برای این اثر در دسترس قرار گرفت که با آن، V می‌توانست روی دیوار هم بدود. بنابراین اگر از دوستداران بازی Cyberpunk 2077 هستید، آن ماد را هم از دست ندهید.

Cyberpunk 2077 از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که در نهایت پس از مدت‌ها انتظار بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. در این عنوان باید کنترل شخصیتی به نام وی (V) را به عهده گرفته و ماموریت‌های هیجان‌انگیز بی‌شماری را انجام دهید. متاسفانه مشکلات و نواقص فراوان در این اثر باعث شد که بسیاری از بازی‌بازان قادر به ادامه دادن آن نباشند. قابل ذکر است که استودیوی سی‌دی پراجکت رد به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است. نسخه‌های نسل نهمی این اثر شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس نیز در دست توسعه قرار دارند. در پایان می‌توانید ویدئوی ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید