آمار جدیدی از فروش بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity منتشر شد

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳

استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) امروز آمار جدیدی را از فروش نسخه‌های بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity در دسترس قرار داد. این تیم از استقبال خوب بازی‌بازان به وجد آمده‌ است.

محصول جذاب دو استودیوی کوئی تکمو و امگا فورس (Omega Force) به نام Hyrule Warriors: Age of Calamity در سال گذشته عرضه شد و طولی نکشید که به محبوبیت هم رسید. این بازی را با عناوینی همچون The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز مقایسه می‌کنند که البته داستان این دو تا حد زیادی مشابه است. حال امروز کوئی تکمو در خبر خوبی اعلام کرد که میزان فروش نسخه‌های این اثر از مرز ۳٫۷ میلیون عبور کرده است که در نوع خود آمار جالب توجهی به حساب می‌آید.

آمار قبلی بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity به ماه ژانویه‌ی امسال بازمی‌گردد؛ زمانی که تیم سازنده از فروش ۳٫۵ میلیون نسخه از آن خبر داده بود. به نظر می‌رسد که در همین مدت کم، عده‌ی نسبتا زیادی جذب این عنوان شده‌اند. ضمنا کوئی تکمو اعلام کرده است که دیگر آثار این شرکت نیز به فروش خوبی رسیده‌اند و همه چیز برای این شرکت بر وفق مراد پیش می‌رود.

داستان بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity به ۱۰۰ سال قبل از Breath of the Wild مربوط می‌شود؛ جایی که شما باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و به نبرد با موجودات گوناگون بپردازید. در همین زمینه، سلاح‌ها و مهارت‌های بی‌شماری هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. از ویزگی‌های جالب این عنوان باید به معماهای سرگرم کننده هم اشاره کرد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانرهای اکشن و ماجراجویی هستید، Hyrule Warriors: Age of Calamity را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity در حال حاضر بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

2
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید