ماد جدیدی برای بازی Crusader Kings 3 در دسترس قرار گرفت

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۲

امروز ماد تازه‌ای برای بازی Crusader Kings 3 در دسترس قرار گرفت که ظاهر آن را تا حد زیادی به عنوان Elder Scrolls شبیه می‌کند. ضمنا برای آشنایی هر چه بیشتر افراد، ویدئویی هم در این زمینه عرضه شده است.

در گذشته مادی به نام Elder Kings برای بازی Crusader Kings 2 در دسترس قرار گرفته بود که با استقبال بسیار خوب افراد مواجه شد. به همین دلیل، سازنده‌ی این ماد تصمیم به توسعه‌ی آن برای نسخه‌ی سوم نیز گرفت و حال بازی‌بازان می‌توانند از آن استفاده کنند. این ماد با نام Elder Kings هم‌اکنون در تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع قابل دریافت است.

به وسیله‌ی این ماد، نقشه‌ها، گیم‌پلی و کاراکترهای بازی Crusader Kings 3 تا حد زیادی به عنوان Elder Scrolls شبیه می‌شود و این بهترین خبر برای هواداران هر دو تیم خواهد بود. یکی از یوتیوبرها به نام One Proud Bavarian که از سازندگان ماد نیز به حساب می‌آید، این ماد را در اختیار بازی‌بازان قرار داده است. حال باید منتظر بود و دید که واکنش افراد پیرامون این ماد چه خواهد بود.

Crusader Kings 3 را باید از برترین بازی‌ها در سبک استراتژی به حساب آورد که اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. در این عنوان شما باید حکومت خود را راه‌اندازی کرده و با دیگر قبایل مبارزات سختی داشته باشید تا به قدرت خود اضافه کنید. سازندگان برای داستان این بازی هم تلاش زیادی داشته‌اند و نکات تاریخی فراوانی را می‌توان در آن مشاهده کرد. بد نیست بدانید که استودیوی پارادوکس اینترکتیو (Paradox Interactive) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته است.

Crusader Kings 3 تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در پایان می‌توانید ویدئویی مربوط به ماد گفته شده را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید