تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Samurai Shodown مشخص شد

۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱

تیم سازنده‌ی بازی Samurai Shodown که در گذشته از انتشار بسته الحاقی حاوی یک شخصیت برای بازی Samurai Shodown خبر داده بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن رونمایی کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این شخصیت نیز در دسترس قرار گرفته است.

استودیوی اس‌ان‌کی (SNK) که وظیفه‌ی ساخت بازی Samurai Shodown را به عهده دارد، امروز تریلری را از شخصیت Hibiki Takane منتشر کرد که ظاهر و عملکرد وی را به خوبی نشان می‌دهد. این شخصیت قرار است اوایل هفته‌ی آینده به بازی بیاید.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Samurai Shodown ابتدا اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و خیلی سریع هم به محبوبیت رسید. سپس این عنوان راهی کنسول نسل نهمی یعنی ایکس‌باکس سری ایکس نیز شد. تیم سازنده نیز تا به حال پشتیبانی بسیار خوبی از این عنوان داشته و به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی را به دست هواداران رسانده است. Hibiki Takane که تازه‌ترین شخصیت این عنوان به حساب می‌آید، از بازی The Last Blade 2 به این اثر اضافه خواهد شد. وی از ظاهر، توانایی‌ها و سلاح‌های خاص خود بهره‌مند است و انتخابش کاملا به سلیقه‌ی طرفداران بستگی خواهد داشت.

این دومین بسته الحاقی‌ای است که در فصل سوم بازی Samurai Shodown در دسترس قرار می‌گیرد. در گذشته کاراکتر Gongsun Li به این عنوان اضافه شده بود که استقبال افراد را به همراه داشت. ضمنا اس‌ان‌کی اعلام کرده است که در آینده کاراکترهای دیگری را هم به این اثر خواهد آورد.

Samurai Shodown از سری عناوین مهیج در سبک مبارزه‌ای است که در آن قادر هستید تا شخصیت دلخواه خود را برگزیده و در قابل حالت‌های مختلف، رقابت‌های جالبی را با دیگر کاراکترها داشته باشید. این بازی در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. در پایان می‌توانید تریلر مربوط به شخصیت ذکر شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

2
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید