۶ سلاح جدید به در فصل سوم به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه می‌شود

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲

همان‌طور که اطلاع دارید، فصل سوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در راه است و به زودی در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. به همین مناسبت، امروز هم محتویات دیگری برای این فصل معرفی شد که بازی‌بازان از آن استقبال خواهند کرد.

استودیوی سازنده‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War این روزها سخت مشغول انتشار اطلاعاتی پیرامون فصل جدید این عنوان است تا بازی‌بازان را بیش از پیش با آن آشنا نماید. ظاهرا محتویات این عنوان قرار است بسیار گسترده‌تر از قبل شود و در نهایت باید دید که واکنش افراد پیرامون آن چه خواهد بود. دیروز هم در خبر خوبی مطلع شدیم که دو تا از نقشه‌های قدیمی این بازی قرار است به آن بازگردد. گفتنی است که دو شرکت تری‌آرک (Treyarch) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند.

استودیوی تری‌آرک از مدت‌ها قبل فصل دوم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را در دسترس قرار داد که در مجموع بازخوردهای خوبی هم داشت. ما در این فصل شاهد سلاح‌های جدیدی هم بودیم. با توجه به این که این اتفاق برای نخستین فصل این اثر هم رخ داده بود، بازی‌بازان پیش‌بینی می‌کردند که فصل سوم این عنوان نیز با سلاح‌های گوناگونی همراه باشد. خوشبختانه همین قضیه نیز در حال رقم خوردن است و در فصل جدید می‌توانیم ۶ سلاح دیگر را نیز استفاده کنیم. این خبر در وب‌سایت فرنچایز Call of Duty نیز تایید شده است و کاملا صحت دارد. سلاح‌های ذکر شده به ترتیب PPSh-41، Swiss K31، Ballistic Knife، CARV.2، AMP63 و چوب بیسبال هستند که بی‌شک به جذابیت‌های بازی اضافه خواهند کرد.

البته این سلاح‌ها در برخی از نسخه‌های سری Call of Duty نیز دیده شده بود و بازی‌بازان تا حدی با آن‌ها آشنا هستند. محتویات فصل سوم به همین جا ختم نمی‌شود و از دیگر امکانات آن باید به نقشه‌ها و بخش‌های تازه اشاره داشت. بعید نیست که استودیوی سازنده در روزهای آینده نیز بعضی دیگر از این محتویات را معرفی نماید.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد.

5
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید