گلیچ عجیبی در بازی Fortnite پیدا شد

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵

امروز گلیچ عجیبی در بازی Fortnite یافت شد که برخی از بازی‌بازان به وسیله‌ی آن، جان خود را به هیچ وجه از دست نمی‌دادند. حال باید منتظر بود و دید که واکنش تیم سازنده در این خصوص چه خواهد بود.

Fortnite از سری عناوین جذاب به صورت آنلاین است که ابتدا در سال ۲۰۱۷ بر روی پلتفرم‌های گوناگون در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. این عنوان با تمام نکات جالب خود، همواره باگ‌ها و مشکلاتی را هم داشته که بسیاری از بازی‌بازان را کلافه کرده است. بعضی از هواداران گلیچ‌هایی را هم در این عنوان پیدا کرده‌اند که در نوع خود عجیب بوده است.

فصل ششم بازی Fortnite نیز کم اشتباه نبوده است و بازی‌بازان هر چند روز یک بار گزارش‌هایی را برای سازندگان ارسال می‌کنند. امروز گلیچ عجیبی در این عنوان پیدا شد که برخی از هواداران از آن بهره می‌برند. به وسیله‌ی این گلیچ، این دسته از بازی‌بازان دائما می‌توانند از آیتم‌های سلامتی استفاده کرده و جان نامحدودی داشته باشند. استفاده از این آیتم‌ها برای این افراد به قدری سریع اتفاق می‌افتد که سایر بازی‌بازان قادر به کشتن آن‌ها نیستند. این گلیچ برای نخستین بار توسط هواداری ملقب به OrangeGuy دیده شد و وی بلافاصله ویدئوی آن را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد. سپس افراد دیگری نیز این مشکل را مشاهده کردند.

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) که وظیفه‌ی ساخت بازی Fortnite را به عهده دارد، به خوبی می‌داند که برخی از گلیچ‌های این عنوان باعث نبرد نابرابر میان بازی‌بازان می‌شود. گلیچ ذکر شده نیز دقیقا مرتبط با همین موضوع است و در همین راستا، این تیم باید هر چه سریع‌تر نسبت به رفع آن اقدام نماید. باید در روزهای آینده صبر کرد و دید که این اتفاق دقیقا در چه زمانی رخ خواهد داد.

بازی Fortnite هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن شامل سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز در دسترس قرار دارد.

12
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید