بازیگر Senua’s Saga: Hellblade 2 ویدیویی از پشت صحنه این بازی را منتشر کرد

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳

ملینا یورگنز (Melina Juergens)، بازیگر نقش اصلی سری بازی‌های Hellblade به‌تازگی ویدیویی از پشت صحنه‌ی عنوان Senua’s Saga: Hellblade 2 را به اشتراک گذاشته است.

عناوین بزرگ مختلفی در دست دست توسعه قرار دارند و در این میان عنوان Senua’s Saga: Hellblade 2 نیز یکی از موردانتظارترین بازی‌ها محسوب می‌شود. از زمان معرفی این بازی در اواخر سال ۲۰۱۹، اطلاعات بسیار کمی از آن منتشر شده است. با این حال، اخیراً بازیگر اصلی این مجموعه، ویدیوی جدیدی را به اشتراک گذاشته است که قسمت‌هایی از پشت صحنه‌ی بازی را نمایش می‌دهد.

این ویدیو آموزش و حرکات رزمی ملینا یورگنز در بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را نمایش می‌دهد. یورگنز در ویدئو اشاره کرد که چگونه پس از انتشار اولین نسخه‌ی Hellblade در یک دوراهی قرار گرفت. پیش از این‌که استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) به سراغ او بیاید تا بار دیگر در نقش سنوآ در دنباله‌ی Hellblade بازی کند، این بازیگر به مدت چند ماه در استراحت بود. یورگنز برای ارتقای عملکرد خود در این بازی، قسمت‌های بدل‌کاری را خودش انجام می‌دهد.

یورگنز همچنین از شریک زندگی خود ادرسون لیون مکدو (Ederson Lion Macedo) که یک مربی MMA و Pro Fighter محسوب می‌شود، درخواست کرد تا به افزایش قدرت بدنی او کمک کند. ادرسون حتی برخی از حرکات MMA و دفاع شخصی را به یورگنز آموخته است که به او کمک کرد تا سبک مبارزات Senua را کشف کند و حرکات را با سلاح‌های خود ارتباط دهد.

استودیوی نینجا تئوری برای پیشرفت یورگنر در مبارزات با شمشیر، از C.C. Smiff که یکی از بدل‌کاران مشهور و استاد شمشیربازی به شمار می‌رود، استفاده کرده است. Smiff سابقه‌ی کار در سریال Game of Thrones و همچنین فیلم‌های Star Wars را در کارنامه‌ی خود دارد. این ویدیوی جدید برخی از آموزش‌های یورگنز با Smiff را نمایش می‌دهد. یورگنز در پایان این ویدیو اشاره کرد که قسمت دیگری از آن در آینده پخش خواهد شد.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دست توسعه است. در پایان می‌توانید ویدیوی جدید پشت صحنه این بازی را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

38
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید