فروش بازی Hitman 3 حدود ۳۰۰ درصد بهتر از نسخه‌ی قبل بوده است

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱

بازی Hitman 3 حدود سه ماه پیش عرضه شد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدان دریافت می‌کند. این بازی از نظر فروش نیز عملکرد خوبی را برجای گذاشت. به گفته‌ی مدیر استودیوی آی‌او اینتراکتیو، فروش این بازی ۳۰۰ درصد بهتر از نسخه‌ی قبلی آن بوده است.

هاکان آبراک (Hakan Abrak)، مدیرعامل استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive)، اخیراً مصاحبه‌ای را با وب‌سایت GameIndustry انجام داد و در خصوص موفقیت بازی Hitman 3 و همچنین آینده‌ی آی‌او اینتراکتیو صحبت کرد. به گفته‌ی وی، فروش نسخه‌ی سوم Hitman تقریبا ۳ برابر (۳۰۰ درصد) بیشتر از بازی قبلی این مجموعه یعنی Hitman 2 بوده است. با وجود آن‌که این بازی بهترین عرضه‌ی دیجیتالی را در تاریخ این فرنچایز کسب کرد، موفقیت‌ اخیر برای این مجموعه بسیار فوق‌العاده خواهد بود.

بازی Hitman 3 در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. مدتی پیش نیز قسمت اول از بسته‌ی الحاقی جدید این بازی منتشر گردید. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «وداع باشکوه با مامور ۴۷» مطالعه کنید.

10
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید