تریلر زمان عرضه‌ی بازی Shadow Man Remastered منتشر شد

۲۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶

همان‌طور که انتظار می‌رفت، بازی Shadow Man Remastered امروز به صورت رسمی در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت. به همین مناسبت، تریلر زمان عرضه‌ی این عنوان نیز منتشر شده است.

Shadow Man Remastered از سری عناوین جذاب در سبک اکشن است که نسخه‌ی اصلی آن ابتدا در سال ۱۹۹۹ بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های قدیمی عرضه شده بود. حال امروز ویدئوی زمان انتشار این اثر در دسترس قرار گرفته است که می‌تواند برای طرفداران زیادی جالب توجه باشد.

شما در بازی Shadow Man Remastered باید کنترل کاراکتری به نام Michael Leroi را به عهده بگیرید. وی که از قدرت‌ها و توانایی‌های زیادی برخوردار است، یک جنگجوی تمام عیار به حساب می‎‌آید. هدف او در این بازی این است که به New York سفر کرده و علاوه‌بر شکست دادن دشمنان، بسیاری از رمز و رازها را نیز کشف نماید. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان با کیفیت و امکانات بسیار بیشتر در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است و نباید به سادگی از آن عبور کرد.

Shadow Man Remastered در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و نسخه‌های کنسولی آن شامل نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان اواخر امسال در دسترس قرار خواهد گرفت. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

2
2
برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید