تاریخ انتشار بازی Shadow Man Remastered مشخص شد

۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱

استودیوی نایت‌دایو (Nightdive) امروز دست به کار شد و از تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Shadow Man Remastered رونمایی کرد. به این ترتیب، بازی‌بازان از ماه دیگر قادر به تجربه‌ی این اثر خواهند بود.

Shadow Man از سری عناوین هیجان‌انگیز است که ابتدا در سال ۱۹۹۹ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن و نینتندو ۶۴ در دسترس قرار گرفته بود. استقبال از این بازی به حدی بود که تیم سازنده در نهایت تصمیم به ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن را گرفت. حال امروز در خبر خوبی آگاه شدیم که این بازی قرار است در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ (۱۵ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز در دسترس قرار گیرد. بنابراین دیگر چیزی تا عرضه‌ی این عنوان باقی نمانده است.

شما در بازی Shadow Man Remastered باید هدایت شخصیتی به نام Michael Leroi را به دست بگیرید. وی که از قدرت‌ها و فنون زیادی برخوردار است، یک جنگجوی تمام عیار به حساب می‎‌آید. هدف او در این بازی این است که به New York سفر کرده و علاوه‌بر شکست دادن دشمنان، بسیاری از رمز و رازها را نیز کشف نماید. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان قرار است با کیفیت و امکانات بسیار بیشتر در اختیار هواداران قرار گیرد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در خصوص این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

4
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید