به‌‌‎روز‌رسان جدید بازی Outriders به رفع باگ‌های بخش Inventory می‌پردازد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱

بازی Outriders از زمان انتشار خود در اوایل ماه جاری میلادی، مشکلات زیادی از جمله برخی باگ‌ها و مسائل فنی داشته است. یکی از این باگ‌ها که بسیار مورد اعتراض بازی‌بازان قرار دارد، مربوط به بخش Inventory می‌شود که در نتیجه‌ی آن بازی‌بازان تمام دستاوردهایی که در جریان بازی کسب کرده‌اند را از دست خواهند داد.

در همین راستا اخیرا استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) در خبری رسمی اعلام کرد که در حال توسعه‌ی یک به‌روزرسان جدید با تمرکز بر باگ موجود در بخش Inventory بوده و حتی قرار است تجهیزات و دستاوردهای بازی‌بازانی که از این باگ آسیب دیده‌اند، به آن‌ها بازگردانده شود. در نهایت این استودیو اعلام داشت که امیدوار است بتواند برای آن دسته از بازی‌بازان زیان دیده، تجهیزات و پاداش‌های جایگزینی را ارائه دهد.

استودیوی پیپل کن فلای درباره‌ی مشکلات بازی Outriders افزود:

ما تایید می‌کنیم که در حال آزمایش به‌روزرسان آینده هستیم و روند توسعه‌ی آن تاکنون پیشرفت خوبی داشته است. این به‌روزرسان قرار است مشکل بخش Inventory را به صورت کامل رفع نماید. در واقع حل این مشکل تمرکز اصلی تیم توسعه به شمار می‌آید. ما در صدد هستیم به زودی اخبار بیشتری را در این مورد با مخاطبان به اشتراک بگذاریم.

اگر چه ممکن است برخی از طرفداران از این که باگ موجود در بخش Inventory به سرعت رفع نشده است، ناامید باشند اما استودیوی پیپل کن فلای برای رفع آن در آینده تلاش خواهد کرد. با این حال تاکنون در مورد بازی Outriders و مشکلات زمان انتشار آن اعتراضات گسترده‌ای توسط بازی‌بازان رخ داده و این موج منفی همچنان در حال گسترش است؛ به طوری که اخیرا دالی جانسون (Daley Johnson) یکی از مدیران سابق بازی Sea of ​​Thieves حمایت خود از استودیوی پیپل کن فلای را اعلام نموده است. در واقع جانسون و تیمش در زمان انتشار بازی Sea of ​​Thieves نیز به همین شکل مورد هجوم و اعتراض بازی‌بازان قرار گرفته بودند.

بازی Outriders هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سروریس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید