اطلاعاتی از به‌روزرسانی بعدی بازی Fortnite منتشر شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

تیم سازنده‌ی بازی Fortnite امروز به انتشار جزئیاتی از محتویات به‌روزرسانی بعدی این عنوان پرداخت. حال باید منتظر بود و دید که واکنش هواداران در این خصوص چه خواهد بود.

Fortnite از سری عناوین جذاب در سبک بتل رویال است که عرضه‌ی آن برای بار اول به سال ۲۰۱۷ میلادی بازمی‌گردد. اکنون چهار سال از انتشار این بازی می‌گذرد و بازی‌بازان قادر هستند تا آن را بر روی پلتفرم‌های مختلفی تجربه نمایند. این عنوان از نظر تعداد بازی‌بازان هم بارها رکوردها را جابه‌جا کرد و در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برد. یکی از برنامه‌های تیم سازنده، انتشار فصل‌های جدید برای این اثر است. گفته می‌شود که احتمال اضافه شدن دایناسورها نیز در فصل تازه‌ی این بازی وجود دارد. چندی پیش هم سلاحی به نام Recycler برای این عنوان معرفی شد. قابل ذکر است که شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

اپیک گیمز امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد و جزئیاتی از به‌روزرسانی بعدی بازی Fortnite را در دسترس قرار داد. البته این اطلاعات چندان هم واضح نیست و طرفداران در انتظار اخبار بیشتری از سوی سازندگان هستند. به عنوان مثال، گفته می‌شود که آیتم‌ها و ویژگی‌های تازه‌ای به جزایر این بازی اضافه خواهد شد و هواداران از وجود آن‌ها لذت خواهند برد. این خصوصیات به بازی‌بازان کمک می‌کند تا مبارزات بهتر و جذاب‌تری را تجربه کنند. خبر بد هم این است که شاید چند آیتم و سلاح از این اثر حذف شود. هنوز مشخص نیست که این قضیه شامل چه آیتم‌هایی خواهد شد.

به‌روزرسانی گفته شده قرار است این هفته در دسترس قرار گیرد که تاریخ دقیق عرضه‌ی آن هنوز تعیین نشده است. بنابراین به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. بازی Fortnite در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ قابل تجربه است. نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن شامل سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز در اختیار افراد قرار دارد.

7
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • فورتنایت من عاشقت هستم عزیزم با این که پاک ات کردم اما عاشقتم چون که تمامی بچه ها تو این بازی دوست داشتنی ریختند و بازی هایی مثل وارزون از بچه ها خالی می‌شود(این نظر برای شروع کردن دعوا گذاشته می شود)

    0
    4