قابلیت Matchmaking در آینده به بازی Godfall اضافه خواهد شد

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵

این طور که به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان بازی Godfall به طرفداران گوش داده‌اند. طبق گفته‌ی استودیوی کانترپلی گیمز (Counterplay Games)، به زودی شاهد اضافه شدن قابلیت Matchmaking به این لوتر اسلشر خواهیم بود.

Godfall هنگام معرفی به عنوان یکی از بازی‌های هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵، توجهات زیادی را به خود جلب کرد. افراد زیادی برای اولین بازی بزرگ کانترپلی گیمز هیجان‌زده بودند. با این حال این اثر پس از عرضه نتوانست نقدهای چندان مثبتی را دریافت کند. بسیاری گیم‌پلی تکراری و بدون نوآوری بازی را مورد انتقاد قرار دادند. البته توسعه‌دهندگان سعی داشته تا با عرضه‌ی به‌روزرسان‌های گوناگون، تجربه‌ی بازی‌بازان را بهبود ببخشند. حال یکی از این به‌روزرسان‌ها ویژگی را به بازی اضافه می‌کند که هواداران مدت زیادی خواستار آن بوده‌اند.

به گفته‌ی حساب توییتری رسمی Godfall، با به‌روزرسان بعدی شاهد اضافه شدن قابلیت Matchmaking به این بازی خواهیم بود. البته هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق این به‌روزرسان مشخص نیست. کانترپلی گفته که طی ماه‌های آتی اطلاعات بیشتری از این به‌روزرسان در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. عدم وجود Matchmaking یکی از بزرگ‌ترین مشکلات Godfall از زمان عرضه بوده است.

در حالی که Godfall به خاطر مبارزات خود ستوده شده، عدم وجود Matchmaking به این معنا است که بسیاری نمی‌توانند از بازی در کنار دوستان خود لذت ببرند. شاید اضافه شدن Matchmaking بتواند جان تازه‌ای به این ببخشد. حال باید دید که آیا کسانی که این بازی را به همراه پلی‌استیشن ۵ خود خریداری کرده‌اند، علاقه‌ای به بازگشت خواهند داشت یا خیر.

بازی Godfall در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

8
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید