ماد جدید بازی Skyrim عملکرد کودکان را بهبود می‌بخشد

۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸

امروز هم ماد دیگری برای بازی Skyrim در دسترس قرار گرفت که عملکرد کودکان را تا حد زیادی بهتر از قبل می‌کند.

Skyrim از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که بسیاری از بازی‌بازان آن را تجربه کرده و به خوبی آشنایی دارند. این اثر ابتدا در سال ۲۰۱۱ میلادی به دست علاقه‌مندان رسید و واکنش بسیار خوب منتقدان و بازی‌بازان را هم در پی داشت. این بازی توانست نمرات بالایی را هم از آن خود کند و به یکی از تحسین‌برانگیزترین آثار آن سال تبدیل شود. این بازی در کل بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد و به همین دلیل، عده‌ی زیادی قادر به تجربه‌اش هستند. پس اگر هنوز هم Skyrim را امتحان نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم حتما آن را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید. قابل ذکر است که استودیوی بتسدا (Bethesda) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

چند روز قبل مادی برای بازی Skyrim در دسترس قرار گرفت که به وسیله‌ی آن می‌توانستید به حیوانات غذا بدهید و از این کار لذت ببرید. حال امروز ماد دیگری برای آن عرضه شده است که عملکرد و رفتارهای کودکان و افراد کم سن را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. طرفداران این بازی حتما در جریان هستند که رفتار کودکان در این بازی گاهی اوقات طبیعی نیست و مشکلاتی در خود دارد. حال با این ماد قادر خواهید بود تا بخش زیادی از این نواقص را برطرف نمایید. برای دریافت این ماد نیز می‌توانید به تمام وب‌سایت‌هایی با محوریت دانلود مادهای مختلف مراجعه کنید.

حال باید صبر کرد و دید که واکنش بازی‌بازان در خصوص این ماد چه خواهد بود. احتمال دارد که در روزها و ماه‌های آینده هم مادهای بیشتری برای بازی Skyrim در دسترس قرار گیرد که این می‌تواند خبر خوبی برای هواداران باشد.

7
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید