بازی Mortal Shell از نرخ فریم ۶۰ و رزولوشن ۴K در ایکس‌باکس سری اس پشتیبانی می‌کند

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱

آخرین به‌روزرسان نسخه‌ی نسل نهمی بازی Mortal Shell، قابلیت اجرای این بازی با نرخ فریم ۶۰ در رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ در رزولوشن ۴K را در اختیار دارندگان کنسول ایکس‌باکس سری اس قرار داده است.

حدود دو تا سه ماه گذشته بود که استودیوی مستقل کلد سیمتری (Cold Symmetry) نسخه‌ی نسل نهمی بازی پرطرفدار اکشن‌آرپیجی سولزلایک خود یعنی Mortal Shell را با پسوند Enhanced Edition راهی کنسول‌های نسل نهمی کرد. اما در این بین عملکرد کنسول ضعیف‌تر ایکس باکس یعنی سری اس در این بازی عجیب بود و شاهد حذف شدن گزینه‌ی ۶۰ فریم در اجرای این بازی بر روی این کنسول بودیم. همچنین، با درنظر گرفتن این موضوع که طرفداران و بازی‌بازان عناوین اکشن همواره انتظار اجرای بازی با نرخ فریم بالاتر را دارند، وجود قابلیت ۶۰ فریم به خودی خود می‌تواند امتیازی بسیار خوب برای یک بازی در این سبک محسوب شود.

به هر حال، استودیوی کلد سیمتری اخیراً و در توییتر خود اعلام کرد که آخرین به‌روزرسانی این بازی در کنسول ایکس‌باکس سری اس قابلیت اجرای آن با نرخ فریم ۶۰ در رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ در رزولوشن ۴K را در اختیار دارندگان این کنسول قرار داده است. از طرفی دیگر، گزارش‌های اخیر منتشر شده پیرامون این بازی نیز نشان داد که نرخ فریم آن در کنسول ایکس‌باکس سری ایکس عملکرد بهتری از نرخ فریم اجرایی آن در کنسول پلی‌استیشن ۵ دارد.

بازی Mortal Shell هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی ایکس باکس و پلی‌استیشن و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

20
2

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید