تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Forspoken منتشر شد

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴

اخیرا در جریان رویداد Square Enix Showcase که در ماه مارس برگزار شد، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به صورت رسمی اعلام کرد که نام نهایی Project Athia، عنوان Forspoken خواهد بود که قرار است در سال ۲۰۲۲ بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

علاوه بر معرفی نام نهایی، تریلری از گیم‌پلی بازی Forspoken در رویداد مذکور به نمایش در آمد تا بازی‌بازان بیشتر با این اثر آشنا شوند. حال به تازگی شرکت اسکوئر انیکس تریلر جدیدی که حاوی نکات برجسته‌ی تریلر قبلی به همراه بخش‌های تازه از گیم‌پلی است را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده که در ادامه می‌توانید به مشاهده‌ی آن بپردازید.

در تریلر جدید بازی Forspoken، بازی‌بازان می‌توانند چابکی Frey در مبارزه با یک خرس و استفاده از طلسم و جادوهای مختلف برای شکست آن را مشاهده نمایند. در نهایت این شخصیت به دنیای Athia منتقل خواهد شد که باید برای بقای خود در آن تلاش نماید. به نظر می‌رسد داستان بازی Forspoken حول محور انتقال ناگهانی Frey به دنیای Athia، چالش‌هایی که او با آن‌ها روبه‌رو خواهد شد و کشف اسرار پیرامون که برای وی مخاطراتی را در بر دارند، روایت خواهد شد.

عنوان Forspoken توسط استودیوی لومینوس پروداکشنز (Luminous Productions) که بخاطر توسعه‌ی Final Fantasy 15 شناخته می‌شود، ساخته خواهد شد. این نسخه به طور هم‌زمان بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که بازی Forspoken تا دو سال در انحصار زمانی کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار دارد. در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر از گیم‌پلی این عنوان را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

21
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید