رویداد Tokyo Game Show 2021 به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد

۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹

رویداد Tokyo Game Show 2021 جدیدترین رویدادی است که به صورت آنلاین و دیجیتالی برگزار خواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده، رویداد Tokyo Game Show در سال جاری از تاریخ ۸ مهر (۳۰ سپتامبر) برگزار خواهد شد و تا ۱۲ مهر (۳ اکتبر) ادامه خواهد داشت. همانند سال گذشته، رویداد امسال نیز از طریق یوتیوب، توییچ و سایر پلتفرم‌های شبکه‎‌های اجتماعی قابل دیدن خواهد بود. در سال جاری، همه‌ی برنامه‌های این رویداد همزمان به زبان انگلیسی پخش می‌شوند.

از آنجا که ژاپن در حال اعمال برخی محدودیت‌های سخت‌گیرانه برای ورودی‌هاست که به نظر می‌رسد به بیشتر به بازی‌های المپیک مربوط باشد، رویداد TGS احتمالاً محدود به بازارهای ژاپن خواهد بود. برگزارکنندگان Tokyo Game Show قصد دارند به منظور تجربه‌ی غرفه مجازی برای کاربران آنلاین عمومی هزینه کنند. با همکاری فروشگاه‌های آنلاین، بازی‌بازان می‌توانند دموهای ویژه‌ی TGS را به صورت رایگان تجربه کنند.

Tokyo Game Show جدیدترین رویداد صنعت بازی محسوب می‌شود که به علت همه‌گیری کرونا به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد. روز گذشته رویداد فیزیکی Pax East لغو شد و قرار است به جای آن یک رویداد آنلاین برگزار گردد. پیش‌تر نیز اعلام شد که رویداد Gamescom 2021 به صورت آنلاین برگزار می‌شود. همچنین ماه گذشته وب‌سایت VGC در گزارشی اعلام کرد که تیم ESA به دنبال برنامه‌ریزی برای برگزاری رویداد E3 به صورت دیجیتالی در تابستان امسال است، اما با این حال به پشتیبانی و حمایت شرکت‌های بزرگ صنعت بازی نیاز دارد. در این صورت، رویداد E3 2021 به صورت دیجیتالی از تاریخ ۱۵ الی ۱۷ ژوئن در جریان خواهد بود.

3
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید