تریلری از بتای محدود بازی Chivalry 2 منتشر شد

۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷

استودیوی تورن بنر (Torn Banner) به‌تازگی تریلری از بتای محدود از بخش کراس‌پلی بازی Chivalry 2 را منتشر کرده است.

تریلر جدید منتشر شده از بازی Chivalry 2، قسمت‌هایی از ویژگی‌های بتای محدود این اثر را نمایش می‌دهد. استودیوی تورن بنر ابتدا قصد داشت بتای این بازی را با تاخیر منتشر کند، اما نسخه‌ی بتای محدود به‌زودی آماده و عرضه خواهد شد.

افرادی که بازی Chivalry 2 را پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند از تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) الی ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) به بتای محدود این عنوان دسترسی داشته باشند. همچنین این بتا به صورت Cross-Play بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، سری ایکس و اس قابل بازی خواهد بود. همچنین نسخه‌ی کامل این بازی نیز از Cross-Play برخوردار خواهد بود. تریلر جدید منتشر شده، بخش‌هایی از مبارزات آن را نمایش می‌دهد.

نسخه‌ی اول بازی Chivalry نقدهای خیلی خوبی را از سوی منتقدین دریافت نکرد، با این وجود سازندگان سعی کرده‌اند مشکلات نسخه‌ی اول را در Chivalry 2 برطرف کنند. این بازی دارای یک حالت رقابتی سرگرم‌کننده است و بسیاری آن را با عنوان مشهور شرکت یوبی‌سافت یعنی‌For Honor مقایسه کرده‌اند. حال باید منتظر ماند و دید تا نسخه‌ی دوم Chivalry چه عملکردی را از خوب برجای خواهد گذاشت.

بازی اکشن اول شخص و چندنفره‌ی Chivalry 2 در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ (۸ ژوئن ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی (فروشگاه اپیک گیمز) منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر جدید این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید