تریلری از گیم‌پلی بازی Evil Genius 2: World Domination منتشر شد

۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶

استودیوی ربلیون (Rebelion) که در گذشته به معرفی بازی Evil Genius 2: World Domination پرداخته بود، امروز ویدئویی از گیم‌پلی آن را در دسترس قرار داد تا بازی‌بازان را بیش از پیش با آن آشنا کرده باشد.

امروز ویدئوی دیگری از بازی Evil Genius 2: World Domination عرضه شد که بخش‌هایی از گیم‌پلی آن را به خوبی به تصویر کشیده است. به وسیله‌ی این تریلر، متوجه شدیم که بازی‌بازان می‌توانند از بین چهار شخصیت به انتخاب یکی پرداخته و لحظات جذاب و مفرحی را در آن تجربه نمایند.

هر یک از شخصیت‌ها از مهارت‌ها و ظاهر خاص خود برخوردار هستند و انتخاب آن‌ها به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی خواهد داشت. در این بازی اکشن و ماجراجویی، شما باید با دشمنان خود مبارزات جانانه‌ای داشته و تله‌هایی هم برای به دام انداختن آن‌ها بسازید. اهداف و ماموریت‌های گوناگونی در این عنوان به چشم می‌خورند که طی کردن هر یک از آن‌ها به هیچ وجه ساده نخواهد بود. اصلی‌ترین هدف شما و گروهتان هم این است که بر دنیا تسلط داشته باشید.

از دیگر خصوصیات بازی Evil Genius 2: World Domination باید به سه نقشه‌ی متنوع اشاره داشت که در هر یک رمز و رازهای جداگانه‌ای دیده می‌شود. دیگر چیزی تا انتشار این عنوان باقی نمانده و دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی از تاریخ ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ (۳۰ مارس ۲۰۲۱ میلادی) می‌توانند آن را تجربه نمایند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید