بازی Zombie Army 4: Dead War با رزلوشن و نرخ فریم بیشتری‌ بر روی کنسول‌های جدید اجرا می‌شود

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷

Zombie Army 4: Dead War شاید جزو مهم‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های شوتر Co-op نباشد، اما ساخته‌ی ربلیون (Rebelion) عنوانی بسیار سرگرم کننده است که می‌تواند شما و دوستانتان را برای مدت زیادی سرگرم کند. با این‌که بیش از یک سال از عرضه‌ی Zombie Army 4: Dead War می‌گذرد، اما توسعه‌دهندگان به خوبی از بازی خود پشتیبانی‌ کرده‌اند. حال برای جدیدترین به‌روزرسانی بازی، ربلیون تصمیم گرفته است تا کیفیت اجرایی این عنوان بر روی کنسول‌های جدید را افزایش دهد.

بر روی پلی‌استیشن ۵، بازی Zombie Army 4: Dead War حالا با رزلوشن پویای ۴K و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود و دارای سرعت بارگزاری بیشتری است. از طرف دیگر، این به‌روزرسانی دو گزینه‌ی عملکرد و کیفیت را به نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس اضافه می‌کند. بازی‌بازان کنسول پیشرفته‌ی مایکروسافت می‌توانند علاوه بر تجربه‌ی بازی با رزلوشن ۴K پویا و نرخ فریم ۶۰ در حالت عملکرد، Zombie Army 4: Dead War را با رزلوشن ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۱۲۰ تجربه کنند. نسخه‌ی ایکس‌باکس سری اس نیز پس از نصب این به‌روزرسانی با رزلوشن ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد. البته باید اضافه کنیم که بهبود‌های سرعت بارگزاری بر روی نسخه‌ای ایکس‌باکس بازی نیز اعمال شده‌اند.

در نهایت لازم به ذکر است که برخلاف، به‌روزرسانی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ که هم‌اکنون در دسترس قرار دارد، به‌روزرسانی نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس Zombie Army 4: Dead War فردا در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

بازی Zombie Army 4: Dead War هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌های استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در نهایت باید یادآوری کنیم که این عنوان فردا بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس کنسول، رایانه‌های شخصی و استریم ابری نیز منتشر خواهد شد.

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید