برنامه‌ی ارائه‌ی محتویات آینده‌ی بازی Fallout 76 مشخص شد

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲

بازی آنلاین، چند نفره و سرویس محور Fallout 76 یکی از عناوینی به شمار می‌آید که در ابتدا از کیفیت قابل قبولی برخوردار نبود و نتوانست نظر منتقدین و بازی‌بازان را جلب نماید اما در نهایت با پشتیبانی قدرتمند شرکت بتسدا (Bethesda) و ارائه‌ی محتویات فراوان به صورت منظم، اکنون توانسته است پایگاه قدرتمندی از بازی‌بازان را به خود اختصاص دهد.

عنوان Fallout 76 در ابتدا یک نسخه‌ی فرعی از این سری پرطرفدار به شمار می‌آمد که با گذشت زمان تبدیل به یک بازی بزرگ و کامل شد. طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده، این بازی هم‌اکنون بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

به تازگی شرکت بتسدا برنامه‌های خود برای ارائه‌ی محتویات و بسته‌های الحاقی Fallout 76 در سال ۲۰۲۱ را شرح داده است. طبق این اطلاعات، محتویات آینده‌ی Fallout 76 برای چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان برنامه‌ریزی شده‌اند. این محتویات شامل موارد بسیاری از جمله بهبود قابلیت‌های Camping و Crafting، ماموریت‌ها و شخصیت‌های جدید برای بسته الحاقی The Appalachian Brotherhood of Steel، تحولات جدید برای بخش Private Vaults و محتویات ارزشمند دیگر خواهند بود.

Fallout 76 هم‌اکنون بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. این عنوان بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) نیز عرضه شده است و کاربران کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس نیز قادر خواهند بود با قابلیت پشتیبانی از نسل قبل به تجربه‌ی آن بپردازند.

6
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید