شایعه: The Elder Scrolls VI شامل تغییرات گسترده‌ای خواهد بود

۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰

اخیراً شایعه‌ای پیرامون بازی مورد انتظار The Elder Scrolls VI منتشر شده که نوید افزوده شدن مکانیزم‌های بقا و سیستم جدید و خلاقانه‌ای برای ساخت spellها به بازی را می‌دهد.

در حقیقت، براساس این شایعه شرکت بستدا (Bethesda) تصمیم دارد تا علاوه بر افزودن مکانیزم‌های بقا در The Elder Scrolls VI، سیستم Rune Drawing را برای ساخت معجون‌ها و توانایی‌های جادویی شخصیت بازی در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. البته لازم به ذکر است که به گفته‌ی آقای پیت هاینز (Pete Hines) از شرکت بتسدا، برای کسب اطلاعات موثق از این بازی، حداقل باید چند سال دیگر منتظر بود و شایعات و حتی اخبارهای رسمی پیرامون آن ممکن است تا در نسخه‌ی نهایی دستخوش تغییر شوند.

اما از طرفی دیگر، این شایعه برای اولین بار توسط کاربر توییتری با نام Tiffany Treadmore منتشر شد که پیش‌تر لغو شدن مراسم E3 2020، زمان برگزاری و محتوای رویداد نینتندو دایرکت و چندین و چند مورد دیگر را فاش کرده بود. همچنین، با توجه به عقبه‌ی پر افتخار این شرکت و سیاست‌های محافظ کارانه‌ی آن در زمینه‌ی ایجاد هایپ متعادل برای یک بازی، می‌توان صحبت‌های پیت هاینز را به نوعی تلاش برای جلوگیری از بالا رفتن غیر معمول انتظارات از بازی، ایجاد جنجال و در نهایت نا امیدی بازی‌بازان تلقی کرد.

همچنین، افزوده شدن مکانیزم بقا به این بازی با توجه به پیشینه‌ی بتسدا در بازی‌های Fallout و به طور کلی در این ژانر و سیستم Rune Drawing به بازی The Elder Scrolls نمی‌تواند تعجب آور باشد و به نوعی این تغییرات در مقیاس گسترده چیزی است که طرفداران سرسخت و پرتعداد این مجموعه منتظرشان هستند.

بازی The Elder Scrolls VI، هم‌اکنون در حال توسعه قرار دارد و تاکنون نیز اطلاعات خاصی در مورد پلتفرم‌های مقصد آن منتشر نشده است.

24
2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید