بسته الحاقی Silent Hill بازی Dark Deception: Monsters and Mortals معرفی شد

۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۵

به تازگی استودیوی سازنده‌ی بازی Dark Deception: Monsters and Mortals به معرفی بسته الحاقی جدید این اثر تحت عنوان Silent Hill پرداخت که قرار است در آینده دو شخصیت نمادین Pyramid Head و Heather را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

بدون شک یکی از بزرگترین سوژه‌های فعلی در صنعت بازی‌های ویدیویی، گمانه‌زنی در مورد توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از سری ترسناک و خاطره‌انگیز Silent Hill به شمار می‌آید. با این که برخی شایعات به فروش امتیاز ساخت این اثر به توسعه‌دهندگان دیگر خبر می‌دهند اما همچنان شرکت کونامی (Konami) در حال همکاری با سازندگان کوچک است تا محتویات مربوط به سری Silent Hill را به صورت محتوای الحاقی در عناوین مختلف قرار دهند. یکی از این همکاری‌ها مربوط به جدیدترین بسته الحاقی بازی Dark Deception: Monsters & Mortals می‌شود که بازی‌بازان بسیاری را به وجد آورده است.

امروز استودیوی گلوستیک اینترتینمنت (Glowstick Entertainment) در یک اعلامیه‌ی مهم به معرفی بسته الحاقی Silent Hill برای بازی Dark Deception: Monsters & Mortals پرداخت و تاریخ انتشار آن را نیز اعلام نمود. طبق این اعلامیه، بازی‌بازان قادر خواهند بود از فردا به خرید این بسته الحاقی بپردازند و از ۱۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوند. در نهایت این توسعه‌دهنده به بازی‌بازان قول داد در صورت حمایت مالی بیشتر، قادر خواهد بود شخصیت‌های بسیار مشهور را از عناوین ترسناک درجه یک به بازی Dark Dark Deception: Monsters & Mortals اضافه نماید.

عنوان ترسناک و چند نفره‌ی Dark Deception: Monsters & Mortals هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید تریلر معرفی بسته الحاقی Silent Hill را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

7
5
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید