شایعه: نسخه‌ای از سری Overwatch بر روی گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد

۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۳

همان‌طور که اطلاع دارید، این روزها شایعات زیادی پیرامون شرکت بلیزارد (Blizzard) و برنامه‌های این تیم پخش می‌شود که بازی‌بازان را حسابی به وجد آورده است. حال امروز در خبری آگاه شدیم که احتمال انتشار یک نسخه از فرنچایز Overwatch برای گوشی‌های هوشمند نیز وجود دارد.

Overwatch را باید یکی از بزرگ‌ترین بازی‌ها در پنج سال گذشته دانست که در حال حاضر هم طرفداران خاص خود را دارد. عرضه‌ی این بازی جذاب به سال ۲۰۱۶ میلادی برمی‌گردد و تیم سازنده هم خیلی سریع توانست تا عده‌ی زیادی را به اثر خود جذب کند. سبک بازی و پشتیبانی بسیار خوب سازندگان را باید از دلایل موفقیت آن به حساب آورد. اگر از علاقه‌مندان به این عنوان باشید، مطمئنا در جریان هستید که بلیزارد در حال ساخت نسخه‌ی دوم آن است و عرضه‌ی آن در آینده‌ای بسیار نزدیک رخ خواهد داد. البته بعید به نظر می‌رسد که بسیاری از بازی‌بازان پس از انتشار نسخه‌ی دوم بتوانند از اولین نسخه دست بکشند؛ چرا که Overwatch هنوز هم جذابیت و تازگی خود را حفظ کرده است. حال امروز شایعاتی پیرامون ساخت نسخه‌ی جدیدی از این سری با نام Overwatch Mobile در دسترس قرار گرفت که هواداران را حسابی ذوق‌زده کرده است.

این شایعه از سوی یکی از اعضای سابق شرکت بلیزارد منتشر شده است. وی اعلام کرده است که توسعه‌ی این بازی ابتدا قرار بود سال گذشته آغاز شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا تاخیر خورد و بلیزارد مجددا تصمیم به ساخت آن دارد. بلیزارد ممکن است این کار را هم‌زمان با توسعه‌ی Overwatch 2 انجام دهد. شیوع ویروس کرونا باعث به تاخیر افتادن بازی‌های زیادی شد و دومین نسخه از سری Overwatch نیز یکی از جذاب‌ترین‌ها در این خصوص بود. اگر پای نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این فرنچایز هم در میان باشد، پس بازی‌بازان برای تجربه‌ی آن باید مدتی صبور باشند. احتمال دارد که این نسخه بر روی دو سیستم عامل محبوب یعنی اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد.

شرکت بلیزارد هنوز به تایید این شایعات نپرداخته است و باید منتظر اخبار آن‌ها در روزهای پیش رو باشیم. البته انتشار چنین نسخه‌ای می‌تواند به محبوبیت این شرکت و سری گفته شده اضافه کند. در صورتی که Overwatch Mobile منتشر شود، می‌توانیم شاهد رقابت جذاب آن با بازی‌های پرطرفدار موبایلی نظیر PUBG و Fortnite باشیم. بازی‌بازان تا این لحظه واکنش‌های بسیار خوبی در خصوص این شایعه داشته‌اند و برای انتشار چنین اخباری مشتاق هستند. نظر شما در مورد عرضه‌ی نسخه‌ای از Overwatch برای گوشی‌های هوشمند چیست؟ حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید