شایعه: Starfield به احتمال ۹۰ درصد در E3 نمایش خواهد داشت؛ احتمال انتشار در تعطیلات امسال

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴

Starfield یکی از مورد انتظارترین بازی‌های آینده‌ است که تاکنون چیز زیادی را از آن مشاهده نکرده‌ایم. با این حال، شایعات زیادی در مورد عرضه‌ی این عنوان در سال جاری وجود دارند. اخیراً جف گراب (Jeff Grubb)، خبرنگار VentureBeat و منبع داخلی صنعت بازی‌های ویدئویی، اعلام کرده است که به احتمال ۹۰ درصد در E3 امسال شاهد نمایش جدیدی از Starfield خواهیم بود.

در طی جدیدترین قسمت پادکست Real Deal Xbox، جف گراب در مورد برنامه‌ی بتسدا (Bethesda) برای بازی جدید Starfield صحبت کرد. این طور که به نظر می‌رسد، اثر جدید خالقان سری Elder Scrolls در E3 امسال و یا مراسم جایگزین آن حاضر خواهد بود. همچنین اگر مشکلات Covid-19 بر روی روند توسعه‌ی بازی تاثیر منفی نگذاشته باشند، این عنوان امسال عرضه خواهد شد.

چیزی که من شنیده‌ام این است که بتسدا به احتمال ۹۰ درصد Starfield را در E3 یا هر چیزی که امسال جایگزین آن می‌شود، نشان خواهد داد. به احتمال ۹۰ درصد Starfield در آن جا حضور خواهد داشت و سپس در ادامه شاهد برنامه‌ی عرضه‌ی Fallout 4 خواهیم بود… معرفی در E3 و عرضه در ماه نوامبر. شما هنوز باید Covid را هم در نظر بگیرید. این هنوز هم یک مشکل است که می‌تواند در روند توسعه اختلال به وجود بیاورد.

اگر این موضوع صحت داشته باشد، Starfield و Halo Infinite یک تعطیلات فوق العاده‌ را برای کاربران پلتفرم‌های مایکروسافت رقم خواهند زد. اگرچه هنوز پلتفرم‌های مقصد Starfield مشخص نشده‌اند، اما به هر حال ما می‌دانیم که این عنوان در روز عرضه بر روی سرویس اشتراکی گیم‌پس نیز قرار خواهد گرفت.

نظر شما چیست؟

27
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید