از امروز ۵ بازی شرکت بتسدا قابلیت FPS Boost را دریافت می‌کنند

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷

طبق خبر جدید منتشر شده، از امروز ۵ عنوان شرکت بتسدا (Bethesda) قابلیت FPS Boost را بر روی ایکس‌باکس سری ایکس و اس دریافت می‌کنند.

براساس جزئیات منتشر شده، بازی‌های Dishonored: Definitive Edition, Fallout 4, Prey, Fallout 76 و The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition از امروز قابلیت FPS Boost را دریافت می‌کنند. گفته می‌شود این بازی‌ها از نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه به ۶۰ فریم بر ثانیه می‌رسند. در برخی موارد، به دلیل اینکه نیازهای گرافیکی بالاتری برای فعال کردن قابلیت FPS Boost وجود دارد، سازندگان مجبور شدند تا وضوح یک بازی را کاهش دهند تا از روان بودن آن اطمینان حاصل نمایند. در نتیجه، برخی از عناوین مانند Fallout 4 و Fallout 76 به طور پیش فرض FPS Boost را فعال نمی‌کنند. بنابراین بازی‌بازان می‌توانند این قابلیت را از طریق گزینه‌ای به نام Manage Game در هر بازی فعال کنند.

همچنین با فشار دادن دکمه‌ی Xbox می‌توانید مشاهده کنید که آیا  FPS Boost و Auto HDR در بازی فعال هستند و یا خیر. برای FPS Boost نیاز است که به‌روزرسانی ماه مارس کنسول ایکس‌باکس از پیش نصب شده باشد. مایکروسافت در طی هفته‌های آینده عناوین بیشتری را که از ویژگی FPS Boost برخوردار هستند، معرفی خواهد کرد. پیش از این پشتیبانی از قابلیت FPS Boost برای بازی‌های Watch Dogs 2, Far Cry 4, UFC 4, Sniper Elite 4 و New Super Lucky’s Tale تایید شده بود.

22
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید