دموی بازی Outriders از نگاه سازندگان موفقیت‌آمیز بوده است

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

استودیوی سازنده‌ی بازی Outriders امروز آمار جالب توجهی را از دموی این عنوان در دسترس قرار داد. این تیم اعلام کرد که عرضه‌ی این دمو ایده‌ی بسیار خوبی بوده است و تا این جا با استقبال بسیار خوب افراد همراه شده است.

Outriders از سری آثار مهیج در سبک‌های تیراندازی و نقش‌آفرینی به صورت چندنفره است که در گذشته معرفی شد و با انتشار چند تصویر و تریلر، عده‌ی فراوانی را به خود جذب کرد. حالت‌های گوناگونی در منوی این اثر به چشم می‌خورد که تجربه‌ی هر کدام می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. از دیگر خصوصیات این بازی نیز باید به کاراکترها، سلاح‌ها و توانایی‌های مختلف اشاره کرد تا بازی‌بازان را سرگرم کند. به گفته‌ی سازندگان، تنوع در سلاح‌های نسخه‌ی اصلی این عنوان بسیار زیاد است و این می‌تواند از نقاط قوت بازی به حساب بیاید. همچنین امکان شخصی‌سازی نیز برای بازی‌بازان فراهم است. بازی Outriders داستانی طولانی هم در خود دارد و برای به پایان بردن مراحل آن به زمان زیادی نیاز خواهید داشت. پس در صورتی که از دوستداران این ژانرها هستید، Outriders را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) و پیپل کن فلای (People Can Fly) سازنده و ناشر این بازی هستند.

دموی بازی Outriders چندی پیش به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت تا بازی‌بازان بتوانند بخش‌هایی از نسخه‌ی اصلی را تجربه کرده و به طور کلی تصمیم‌گیری بهتری در خصوص خرید آن داشته باشند. بیشتر از یک ماه از عرضه‌ی این دمو می‌گذرد، اما جالب است بدانید که بیش از دو میلیون بازی‌بازان نسبت به دریافت و تجربه‌ی آن اقدام کرده‌اند. همین باعث شده است که این بازی در فضای مجازی هم بسیار مشهور شود و این روزها همه جا صحبت از آن باشد. به گفته‌ی تیم سازنده، به پایان رساندن نسخه‌ی دمو به ۴ ساعت زمان نیاز دارد. با این حال، یکی از بازی‌بازان بیش از ۲۵۴ ساعت از وقت خود را در آن سپری کرده است. همچنین تمام بازی‌بازان در مجموع چیزی حدود ۹٫۵ میلیون ساعت را در این اثر گذرانده‌اند. این آمار از نگاه سازندگان بسیار خوب بوده و آن‌ها در پیامی از همه‌ی هواداران تشکر کرده‌اند. آن‌‌ها در تلاش هستند تا نسخه‌ی اصلی را به بهترین شکل ممکن در دسترس قرار داده و محتویات جذابی را برای آن منتشر کنند تا آمار طرفداران روز به روز بیشتر شود.

بازی Outriders قرار است در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ (۱ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد.

6
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید