تریلر بسته الحاقی Crimson Heist بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) تریلر جدیدی از بسته الحاقی Crimson Heist بازی Rainbow Six Siege را منتشر کرد که علاقه‌مندان در آن می‌توانند با اپراتور جدید، برخی انیمیشن‌های منحصر به فرد و بسیاری محتویات دیگر آشنا شوند.

در حال حاضر توسعه‌دهندگان بسیاری هستند که با محتویات جدید به سراغ پشتیبانی دائمی از بازی‌های آنلاین و سرویس محور خود رفته‌اند و در این میان شرکت یوبی‌سافت بدون شک یکی از بهترین پشتیبانان از عناوین خود به شمار می‌آید. این شرکت برای بازی Rainbow Six Siege، بسته الحاقی Crimson Heist را به همراه محتویات ویژه در نظر گرفته و در اقدامی کلاسیک، یک اپراتور آرژانتینی در سبک سری James Bondian را هم به جمع مبارزان بازی خواهد افزود.

طبق ویدئوی منتشر شده، اپراتور جدید که تحت عنوان Flores شناخته می‌شود، از پوشش منحصر به فردی برخوردار است که با عملکرد او در مبارزات هماهنگ خواهد بود. شرکت یوبی‌سافت در توضیحات مربوط به شخصیت Flores اعلام کرد که وی بر یک عقیده‌ی خود همواره استوار است و تنها برده‌ی تجارت خود خواهد بود. در تریلرهایی که قبلا از اپراتور Flores منتشر شدند، ما توانایی‌های او را در زمینه‌ی انفجارهای تاکتیکال را مشاهده کردیم که همین امر او را به یکی از مورد انتظارترین اپراتورهای بازی Rainbow Six Siege تبدیل کرده است. به نظر می‌رسد این شخصیت جدید یک هنرمند در زمینه‌ی مبارزات غافل‌گیرانه باشد و شرکت یوبی‌سافت وعده‌ی یک گیم‌پلی متفاوت را برای او داده است.

Flores یک اپراتور زیرک و تاکتیکی به شمار می‌آید که در حال پیوستن به فهرست مبارزان Rainbow Six Siege است. او به عنوان یک مهاجم جدید از آرژانتین، RCE-Ratero Charge جذاب خود را در مبارزات به همراه خواهد داشت. بسته الحاقی Crimson Heist فصلی پر از رویدادهای اکشن را شامل می‌شود که بازسازی نقشه‌ی Border، پلی‌لیست Newcomer، سلاح ثانویه‌ی جدید و موارد اضافی هیجان‌انگیز دیگر را برای علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.

طبق اعلام شرکت یوبی‌سافت، اپراتور Flores به همراه بسته الحاقی Crimson Heist در تاریخ ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۱۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس بازی‌بازان عنوان Rainbow Six Siege قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که در تاریخ مذکور، محتویات جدید تنها برای دارندگان بتل‌پس بازی Rainbow Six Siege ارائه خواهند شد و پس از دو هفته، در دسترس عموم قرار می‌گیرند.

در پایان شما می‌توانید تریلر جدید از بسته الحاقی Crimson Heist را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

19
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید