تریلر جدیدی از بازی The Outer Worlds: Murder on Eridanos منتشر شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۲

به تازگی استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) تریلری سینمایی از معرفی دومین بسته الحاقی بازی The Outer Worlds را منتشر نمود و همراه با آن از تاریخ عرضه‌ی این بخش داستانی جدید نیز رونمایی کرد.

داستان بسته الحاقی Murder on Eridanos بازی‌بازان را با وقایع پیش از مرگ شخصیت Halcyon Helen روبه‌رو خواهد کرد و این ماجراجویی جدید با سفر به Eridanos آغاز می‌شود. Eridanos از چندین سیاره‌ی کوچک معلق تشکیل شده است و بازی‌بازان باید با استفاده از Discrepancy Amplifier به کشف رازهای مختلف این منطقه بپردازند. در منطقه‌ی Eridanos مکان‌های بسیار عجیبی به مانند Grand Colonial Hotel و مرداب‌های Rizzo وجود دارند که در آن‌ها اتفاقات مرموزی رخ داده است و کشف تمامی این اتفاقات جالب به تلاش و دقت بازی‌بازان بستگی دارد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بسته الحاقی Murder on Eridanos محتویات زیادی را در اختیار هواداران عنوان The Outer Worlds قرار خواهد داد که شامل ماموریت‌های داستانی جدید، تجهیزات اضافه برای اسلحه‌ها، پرک‌ها و قابلیت‌های منحصر به فرد برای شخصیت‌ها به همراه افزایش سطح مجاز پیشرفت در بازی خواهند بود.

عنوان The Outer Worlds: Murder on Eridanos قرار است در تاریخ ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۱۷ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار گیرد. این بسته الحاقی جدید تا هفته‌های پایانی سال جاری میلادی در اختیار کاربران کنسول نینتندو سوییچ نیز قرار خواهد گرفت. در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر سینمایی عنوان The Outer Worlds: Murder on Eridanos بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

8
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید