گلیچی در بازی GTA Online باعث پرواز بازی‌بازان می‌شود

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰

امروز گلیچ عجیبی در بازی GTA Online کشف شد که باعث به پرواز در آمدن بازی‌بازان می‌شود. حال باید منتظر بود و دید که واکنش تیم سازنده در این زمینه چه خواهد بود.

بدون شک همه‌ی بازی‌بازان با فرنچایز جذاب و دوست‌داشتنی GTA آشنایی داشته و نسخه‌های آن را بر روی پلتفرم‌های گوناگون تجربه کرده‌اند. GTA V نیز در سال ۲۰۱۳ در دسترس قرار گرفت و به مرور زمان به دست دارندگان پلتفرم‌های مختلف رسید. سپس تیم سازنده تصمیم گرفت که حالت آنلاینی را برای این اثر طراحی کند و در نهایت آن را با نام GTA Online به دست هواداران رساند. در این عنوان قادر هستید تا شخصیت دلخواه خود را ساخته و با دوستان یا سایر بازی‌بازان از سراسر جهان وارد نقشه‌ی بازی شوید و لحظات هیجان‌انگیزی را رقم بزنید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سری ذکر شده هستید، GTA Online را به هیچ وجه از دست ندهید.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی GTA Online سال‌هاست که در سطح بالایی قرار دارد و بازی‌بازان بی‌شماری نیز مشغول تجربه‌ی آن هستند. ماموریت‌های متنوعی در این عنوان به چشم می‌خورد که آن‌ها را باید به صورت گروهی با دوستانتان طی کنید. در ابتدای عرضه‌ی این بازی، باگ‌ها و گلیچ‌های عجیبی در آن دیده می‌شد که رفته رفته توسط تیم سازنده برطرف شدند. حال پس از مدت‌ها، طرفداران گلیچ عجیبی را در بازی کشف کرده‌اند که به آن‌ها اجازه‌ی پرواز با کامیونی به نام Chernobog را می‌دهد. این گلیچ ابتدا توسط کاربری به نام Siigada کشف شد و بعد چند نفر دیگر نیز آن را مشاهده کردند. احتمال زیادی وجود دارد که استودیوی سازنده به این قضیه ورود کرده و نسبت به رفع این مشکل اقدام نماید. این تیم می‌تواند با انتشار یک بهینه‌سازی، گلیچ عجیب به وجود آمده را برطرف سازد.

بازی GTA Online در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌های نسل نهمی این بازی شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان خواهد رسید. به محض انتشار اخبار بیشتر در خصوص GTA Online، آن‌ها را به اطلاع شما دوستان خواهیم رساند.

20
3
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید