سازندگان Nioh 2 در حال بررسی مشکل کرش کردن نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هستند

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸

به‌روزرسان ۱/۲۷ بازی که اخیرا برای بازی Nioh 2 منتشر شده، ظاهراً برای برخی از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی مشکلاتی را به وجود آورده است. این به‌روزرسان که با هدف رفع مشکل عملکرد یکی از مکانیک‌های بازی در حالت ۱۲۰ فریم و همچنین اضافه کردن آیکون‌های موس و صفحه کلید در دسترس قرار گرفت، سبب کرش کردن بازی برخی از کاربران رایانه‌های شخصی شده است. البته خبر خوب این است که استودیوی تیم‌ نینجا در حال بررسی این موضوع است.

بازی Nioh 2 – The Complete Edition در ماه فوریه‌ی سال جاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. اگرچه Nioh 2 بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ عملکرد مناسبی را دارد، اما نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن از مشکلاتی مانند افت فریم هنگام قرار دادن کیفیت افکت‌ها بر روی بالاترین درجه رنج می‌برد. با این که توسعه‌دهندگان برخی از ایرادات این نسخه از بازی را رفع کرده‌اند، اما نتیجه‌ی کار هنوز هم بدون نقص نیست.

استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) مدتی پیش رسماً تایید کرد که مشکلات عملکرد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Nioh 2 را با انتشار چندین به‌روزرسانی رفع خواهد کرد. حال پس از انتشار گزارش‌های مربوط به مشکل کرش کردن بازی برای برخی از بازی‌بازان، توسعه‌دهندگان اخیراً از طریق حساب رسمی توییتر استودیو اعلام کرده‌اند که در حال بررسی دلیل این مشکل هستند. متاسفانه هنوز مشخص نیست که به‌روزرسانی بعدی Nioh 2 در چه تاریخی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Nioh 2 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

4
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید