جزئیات به‌روزرسان جدید بازی Overwatch اعلام شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲

با توجه به این که شرکت بلیزارد (Blizzard) در حال حاضر بر روی توسعه‌ی بازی Overwatch 2 و انتشار آن در آینده تمرکز بسیار زیادی دارد، به نظر می‌رسد پشتیبانی از نسخه‌ی اول کمی کند شده است اما این امر بدان معنا نیست که شرکت بلیزارد به صورت کامل این عنوان آنلاین و جامعه‌ی بازی‌بازان آن را رها کرده باشد.

در همین راستا اخیرا شرکت بلیزارد بر روی حساب کاربری رسمی توییتر خود اعلام کرد که به‌روزرسان جدیدی برای بازی Overwatch منتشر شده و علاوه بر رفع اشکالات معمول و ایجاد تغییرات جهت متعادل‌سازی بهتر مبارزات، بهینه‌سازی‌های ویژه‌ای را برای کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس به همراه دارد.

طبق اطلاعات منتشر شده، کاربران کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس پس از دریافت این به‌روزرسان قادر خواهند بود به سه تنظیمات گرافیکی متفاوت دسترسی داشته باشند و به دلخواه آن‌ها را تغییر دهند. این سه حالت Resolution، Balanced و Framerate نام دارند و همان‌طور که پیداست هرکدام نسبت به دیگری با مزایایی همراه خواهند بود.

حالت اول یعنی Resolution، وضوح تصویر را برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس به حالت ۴K با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و برای کنسول ایکس‌باکس سری اس به ۱۴۴۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه خواهد رساند. حالت Balanced بر کیفیت متعادل و استاندارد تصویر خروجی تمرکز دارد که برای ایکس‌باکس سری ایکس رزولوشن ۱۴۴۰p و نرخ ۶۰ فریم و برای ایکس‌باکس سری اس رزولوشن ۱۰۸۰P و نرخ ۶۰ فریم را فراهم می‌کند. در نهایت حالت Framerate عملکرد را نسبت به کیفیت تصویر خروجی در ارجحیت قرار داده که برای ایکس‌باکس سری ایکس به صورت رزولوشن ۱۴۴۰p با نرخ ۱۲۰ فریم و برای ایکس‌باکس سری اس با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه خواهد بود.

طبق اعلام شرکت بلیزارد، این به‌روزرسان هم‌اکنون در دسترس کاربران کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس قرار دارد و در آینده بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر خواهد شد. عنوان تیراندازی اول شخص Overwatch هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید