به‌روزرسان نسل نهمی Samurai Shodown به زودی عرضه خواهد شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲

اخیرا استودیوی SNK در خبری رسمی اعلام کرد که طرفداران بازی Samurai Shodown قادر خواهند بود زودتر از تصور به به‌روزسان نسل نهمی این اثر بر روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس دسترسی پیدا کنند.

با این حال به نظر می‌رسد طرفداران عنوان Samurai Shodown هنوز از عملکرد استودیوی SNK رضایت ندارند؛ چرا که این توسعه‌دهنده، تاریخ عرضه‌ی به‌روزرسان نسل نهمی را تنها یک هفته جلو انداخته است. اگر چه بازی Samurai Shodown در نسل هشتم بر روی پلتفرم‌های مختلفی عرضه شد اما طبق گفته‌ی SNK، به‌روزرسان نسل نهمی این عنوان تنها در دسترس کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس قرار خواهد گرفت. این موضوع بدان معناست که کاربران کنسول پلی‌استیشن ۵ نمی‌توانند بازی Samurai Shodown را به کیفیت نسل نهمی آن ارتقا دهند و باید با همان کیفیت پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به تجربه‌ی بازی بپردازند.

عنوان مبارزه‌ای Samurai Shodown در سال ۲۰۱۹ به صورت رسمی منتشر شد و تیم توسعه از آن زمان به صورت مرتب از این اثر پشتیبانی می‌کند. با این حال اخیرا بسیاری از طرفداران نسبت به عملکرد استودیوی SNK انتقادات زیادی داشته‌اند که شامل تاخیر در عرضه‌ی به‌روزرسان نسل نهمی، مشکلات فنی که هنوز به صورت کامل رفع نشده‌اند و عدم انتشار به‌روزرسان نسل نهمی برای کاربران پلی‌استیشن ۵ می‌شوند.

علاوه بر مشکلات فنی بسیاری که طرفداران بازی Samurai Shodown اعلام کرده‌اند، به نظر می‌رسد سیستم کدنویسی بخش آنلاین این اثر با ایرادات اساسی همراه است و این امر باعث می‌شود بخش آنلاین این بازی از کیفیت و پایداری بسیار پایینی برخوردار باشد. علاوه بر این موارد، بازی Samurai Shodown هنوز بر روی فروشگاه استیم (Steam) عرضه نشده؛ از همین رو بسیاری از کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی امکان دسترسی به آن را ندارند.

طبق اعلام استودیوی SNK، حجم به‌روزرسان نسل نهمی بازی Samurai Shodown حدود ۲۷ گیگابایت خواهد بود که مزایای بسیاری برای کاربران کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس دارد. در کنار افزایش نرخ فریم تا ۱۲۰، بازی‌بازان همچنین می‌توانند از مکانیک جدید Guard Crush لذت برده و شاهد متعادل‌ شدن بخش‌های مختلف گیم‌پلی باشند. طبق اعلام استودیوی سازنده، به‌روزرسان نسل نهمی Samurai Shodown در تاریخ ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۱۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس قرار خواهد گرفت.

5
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • خسته نباشید آقای اکرامی.
    SNK توسعه دهنده مورد علاقه ی بنده از میان توسعه دهنده گان ژاپنی البته من تمام شرکت های ژاپنی را دوست دارم اما خب SNK را کمی بیشتر Heh سلطان Samurai Shodown هم یکی از بهترین هاست و از سلاطین سبک بازی های Fighting به حساب می ره. Yes

    0
    0