گزارش: ویدئوی گیم‌پلی بازی بتل‌رویال از سری Crysis فاش شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶

به تازگی ویدئویی از گیم‌پلی یک اثر در حال توسعه توسط یک منبع ناشناس در فضای مجازی منتشر شده که ادعا دارد مربوط به گیم‌پلی یک بازی بتل‌رویال از سری Crysis است.

چندین ماه است که شایعات مختلفی از توسعه‌ی یک عنوان بتل‌رویال از سری Crysis به گوش می‌رسد. با این که بحث‌های پیرامون این بازی در انجمن‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی بین بازی‌بازان بسیار داغ است اما هنوز استودیوی کرایتک (Crytek) نسبت به آن‌ها واکنشی را نداشته است. برخی از گزارش‌های منتشر شده به لغو این پروژه‌ی آنلاین در سال‌های گذشته اشاره دارند اما به تازگی یکی از کاربران به انتشار یک ویدئوی از گیم‌پلی عنوانی در حال توسعه را با مخاطبان به اشتراک گذاشته و آن را تحت عنوان یک بازی بتل‌رویال به نام Crysis Battlegrounds معرفی کرده است.

با توجه به ویدئوی منتشر شده، به نظر می‌رسد روند توسعه‌ی این بازی در صورت لغو نشدن هنوز در مراحل ابتدایی باشد. البته باید توجه داشت که کیفیت ویدئوی منتشر شده و نحوه‌ی فیلم‌برداری آن نیز بسیار ضعیف بوده و همین امر ارزش آن را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. با این حال در این ویدئو می‌توان مشاهده کرد که بازی احتمالی Crysis Battlegrounds یک عنوان تیراندازی با زاویه‌ی دوربین سوم شخص خواهد بود و شخصیت‌های آن ابرسربازان مسلحی هشتند که از قابلیت پرش‌های بلند، نامرئی شدن و بالا رفتن از ساختمان‌های بلند برخوردار خواهند بود.

البته به نظر می‌رسد این ویدئوی منتشر شده توسط یکی از کارمندان معترض استودیوی کرایتک به دست این منبع ناشناس رسیده است؛ چرا که در طول این ویدئو شاهد آن هستیم شخصی که به تجربه‌ی بازی می‌پردازد، مرگ او تحت عنوان “کشته شدن توسط یک کارمند کرایتک با حقوق اندک” اعلام می‌شود که در نوع خود بسیار جالب است.

در سال ۲۰۱۴ میلادی، گزارش‌هایی منتشر شد که استودیوی کرایتک با وجود تلاش زیاد کارمندان و کرانچ‌های بسیار، طبق وعده‌های خود عمل نکرده و پاداش توافق شده را برای کارمندان خود واریز نکرده است. همین امر سبب شد بسیاری از کارمندان این شرکت دست به شکایت بزنند و برخی دیگر از حضور در این مجموعه انصراف دهند. با این حال شرکت کرایتک در آن زمان این ادعا را رد کرده و در دادگاه به انکار این موضوع پرداخت.

شرکت کرایتک در سال‌های گذشته بسیار تلاش کرده است به بازار بازی‌های ویدئویی باز گردد. برای این منظور، اخیرا دو عنوان Crysis Remastered و بازی بتل‌رویال Hunt: Showdown را توسعه داده و به بازار عرضه کرد که با موفقیت چندانی روبه‌رو نشدند. همچنین شایعاتی در مورد یک بازی کاملاً جدید از سری Crysis وجود دارند که برای کسب اطلاعات رسمی باید منتظر اعلام شرکت کرایتک باشیم. در پایان شما می‌توانید ویدئوی مذکور را مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو

11
24
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید