تریلر بازی ترسناک و اول شخص Evil Inside منتشر شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹
Evil Inside

از زمان خبر ساخت عنوان P.T تا الان، خیلی‌ها هنوز حسرت آن را می‌خورند و چشم به انتظار عنوانی هستند تا بتواند تا حدودی همان حس وحال و فضا را ایجاد کرده و باری دیگر آن‌ها را به دنیای وحشت فرو برد. با معرفی بازی Evil Inside شاید قدمی به این آرزو نزدیکتر شده باشیم. آیا برای یک ماجراجویی وحشتناک دوباره در همان راهروهای دلهره انگیز عناوین ترسناک هستید؟

حس ترس از همان ابتدای بشر به همراه وی وجود داشته و تا الان نیز یکی از مهمترین پایه‌های وجود هر انسانی است، اما مسئله از جایی جالب می‌شود که انسان‌ها نه تنها از ترس فرار نمی‌کنند بلکه به آن جذب شده و دوست دارند تا خود را به سختی بترسانند! همین موضوع باعث شده تا در انواع مختلف رسانه‌ها شاهد چیزهای ترسناک متفاوتی باشیم. یکی از این زمینه‌ها عناوین ویدویی است که ژانر ترسناک در میان آن‌ها به شدت محبوب است و هر روز بر طرفداران آن افزوده می‌شود!

ژانر ترسناک اول شخص در بین عناوین ویدیویی همچنان در حال افزایش محبوبیت است و هر روز شاهد این هستیم که موارد جدیدی در این زمینه معرفی شده و افراد بیشتری جذب این ژانر منحصر به فرد می‌شوند. علاقمندان این ژانر به خصوص با انتشار یک دمو از بازی به شدت محبوب P.T افزایش زیادی پیدا کردند، اما با لغو این بازی، سر و کله‌ی عناوین زیادی پیدا شد که سعی داشتند تا دوباره این حس ترسناک و فضاسازی فوق‌العاده‌ی P.T را احیا کنند که برخی از آن‌ها موفق بودند و برخی دیگر نه. حال یکی دیگر از این آثار ترسناک اخیرا معرفی شده است و استودیوی اسپانیایی و مستقل توسعه دهنده‌ی عناوین ویدیویی، جاندو سافت (JanduSoft)، بالاخره از عنوان Evil Inside رونمایی کرده است.

در این تریلر اصلی منتشر شده از این عنوان، شاهد آن هستیم که تا حدود بسیار زیادی از عنوان P.T الهام گرفته شده است. در این پیش نمایش از بازی می‌بینیم که شخصیت اصلی درون یک خانه قرار دارد و کاملا در یک راهرو‌ی تنگ و به نظر بی‌انتها گیر افتاده است که باید از آن خارج شود. البته همانطور که حدس می‌زنید این اتفاق به همین سادگی‌ها نیز نخواهد بود و در طول تریلر شاهد آن هستیم که یک سری اتفاقات ماورالطبیعی بر سر راه بازی‌بازان قرار می‌گیرد که برای خارج شدن از این خانه باید با آن‌ها مواجه شد.

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P | 720P | 480P

در شرح این تریلر به صورت مختصر آمده است که پس از مرگ مادرش و دستگیری پدرش به خاطر آن، مارک تصمیم می‌گیرد تا با استفاده از صفحه‌ی احضار ارواح با او تماس بگیرد، اما در ادامه این صفحه غیب می‌شود و در اینجاست که همه چیز آغاز می‌شود. مارک برای کشف حقیقت  مجبور است تا با بزرگترین ترس‌های خود روبرو شود و آن‌ها را پشت سر بگذارد.

عنوان Evil Inside در حال حاضر در دست توسعه قرار دارد و قرار است تا در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۱ (پنج شنبه، ۵ فروردین ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر شود. لازم به ذکر است که هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا این عنوان در نهایت برای سایر سیستم عامل‌ها نیز منتشر خواهد شد یا نه، وجود ندارد.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ به نظرتان این اثر جدید می‌تواند تا جای خالی عنوان P.T را پر نماید؟ با ما به اشتراک بگذارید.

12
6

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید