طراحی رنگ جدید برای کنترلر ایکس‌باکس توسط یکی از طرفداران این کنسول

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

یک طرفدار کنسول ایکس‌­باکس طرح‌­های رنگ مختلفی را برای کنترلر ایکس‌­باکس سری ایکس و اس به اشتراک گذاشته که به خوبی آنچه شرکت مایکروسافت (Microsoft) در فروشگاه‌­ها می‌­فروشد، بوده است. طراحی ایکس‌­باکس سری ایکس، طرحی است که بسیاری از آن لذت می‌برند. خواه طرح مستطیلی شکل بزرگ ایکس‌­باکس سری ایکس باشد یا طراحی ساده و سفید رنگ سری اس، هر دو کنسول زیبایی منحصر به فرد خود را دارند. کنترولر نیز، حتی اگر تفاوت چندانی با نسل قبلی نداشته باشد، بسیار زیبا و صیقلی است. یکی از طرفداران اخیراً مجموعه‌­ای از طرح‌­های مفهومی رنگ جدیدی را برای کنترلر دو سری ایکس و اس کنسول ایجاد کرده که دارای سبک‌­های چشم­گیری هستند.

کنترلر سری ایکس و اس کنسول ایکس‌­باکس دارای چندین ویژگی جدید نسبت به کنترلر نسل قبلی است. اما چیزی که همچنان در آن باقی‌ مانده و تغییری نکرده، رنگ کنترولر است. در زمینه رنگ، یکی از طرفداران این کنسول در ردیت (Reddit) به دنبال رفع این مشکل با طراحی بسیاری از طرح‌­های مختلف است. اخیراً این طراح، خلاقیت‌­های خود را با دیگر طرفداران ایکس‌­باکس به اشتراک گذاشته و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

این طرفدار و طراح که در ردیت با نام کاربری PandillaXbox شناخته می‌­شود، طی پستی ۹ طرح مختلف برای کنترلر کنسول ایکس‌­باکس سری ایکس و اس را به اشتراک گذاشته است. رنگ‌­ها از سبز تا بنفش و زرد تا قهوه­ای را شامل می‌­شوند. تغییرات ساده اما صیقلی و براق بوده و بسیار شبیه محصول مایکروسافت است. اخیراً  شرکت مایکروسافت طرح کنترلر پلاس رد (Plus Red) را منتشر کرده و به نظر می‌­رسد که طراحی‌­های انجام شده توسط PandillaXbox با این لوازم جانبی به خوبی سازگار و متناسب باشند.

هرچقدر هم که طرح­‌های کنترلرها عالی به نظر برسند، احتمالاً طرفداران به زودی با بازگشت آزمایشگاه طراحی ایکس­‌باکس در اواخر سال جاری، قادر خواهند بود طرح کنترلرهای سری ایکس و اس خود را ایجاد کنند. آزمایشگاه طراحی به بازی‌­بازان این امکان را می‌­دهد تا رنگ‌های بدنه، ضربه‌­گیرها­، دکمه‌­های ABXY­، شوک‌­ها یا استیک‌­ها و موارد دیگر را برای طراحی کنترولر منحصر به فرد خود ترکیب و مطابقت دهند. این آزمایشگاه زمانی برای کنترلر­های کنسول ایکس‌­باکس وان موجود بود، اما در سال ۲۰۲۰ تعطیل شد. قرار است این آزمایشگاه در سال جاری و آن طور که گفته می­‌شود به طور خاص برای کنترلرهای ایکس‌­باکس سری ایکس و اس بازگردد.

 

12
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید