خرید درون برنامه‌ای Back 4 Blood تنها شامل آیتم‌های تزئینی خواهد شد

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸
Back 4 Blood

به عنوان جانشین معنوی مجموعه‌ی محبوب Left 4 Dead، بازی مورد انتظار Back 4 Blood یک عنوان چندنفره‌ی آنلاین هیجان انگیز است که لذت کشتن زامبی‌ها به همراه دوستان را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد. استودیوی ترتل راک (Turtle Rock Studios) تایید کرده است که قصد دارد محتویات بیشتری را پس از عرضه‌ی Back 4 Blood منتشر کند.

آقای کریس اشتون (Chris Ashton)، مدیر طراحی Back 4 Blood و یکی از بنیانگذاران استودیو، در طی مصاحبه‌ای با مجله‌ی Edge در مورد احتمال اضافه کردن خرید درون برنامه‌ای به بازی و نحوه‌ی پیاده سازی آن توضیح داد. او تایید کرد که توسعه‌دهندگان هم‌اکنون در حال بررسی کردن توسعه‌ی محتویات پس از عرضه برای Back 4 Blood هستند. اشتون اشاره کرد که اگرچه ممکن است ترتل راک در آینده از خرید‌ درون برنامه‌ای برای ارائه‌ی محتوا در Back 4 Blood استفاده کند، اما این استودیو به احتمال زیاد این بخش را تنها به آیتم‌های تزئینی اختصاص خواهد داد.

ما می‌دانیم که می‌خواهیم پس از انتشار بازی نیز محتوا عرضه کنیم، اما هنوز داریم به ماهیت این محتوا فکر می‌کنیم. اگر زمانی خرید درون برنامه‌ای را پیاده سازی کردیم، این بخش تنها برای آیتم‌های تزئینی استفاده خواهد شد.

توضیحات آقای اشتون در مورد خریدهای درون برنامه‌ای نشان می‌دهند که احتمالاً آینده‌ی روشنی در انتظار Back 4 Blood است. اگر به خاطر داشته باشید، بازی چندنفره‌ی قبلی ترتل راک یعنی Evolve، به خاطر قیمت بالای محتویات پس از عرضه‌ی خود به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و نتوانست توجه بازی‌بازان را برای مدت زمان زیادی جلب کند. با توجه به پتانسیل بالای Back 4 Blood و عطش زیاد طرفداران سری Left 4 Dead، ساخته‌ی جدید ترتل راک شانس این را دارد تا به عنوان بسیار موفقی تبدیل شود. حال باید دید که توسعه‌دهندگان قصد دارند تا به چه صورتی از این بازی پشتیبانی کنند.

بازی Back 4 Blood در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۰ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سی اس و سری ایکس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

8
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید