گزارش: احتمالا انتشار بازی Horizon Forbidden West با تاخیر مواجه شود

۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱

بدون شک تاخیر در زمان انتشار بازی‌های ویدئویی به خصوص پس از همه‌گیری ناشی از ویروس کرونا، به یک امر اجتناب ناپذیر تبدیل شده است و حال به نظر می‌رسد عنوان Horizon Forbidden West نیز شامل این موضوع شود.

اخیرا شرکت سونی به صورت رسمی به طرفداران اعلام نمود که نسبت به عرضه‌ی بازی Horizon Forbidden West در سال جاری میلادی بسیار احساس خوبی دارد و از این طریق تا حدودی خیال طرفداران را جهت عدم تاخیر این اثر مورد انتظار راحت کرد. حال به تازگی گزارشی منتشر شده است که احتمال می‌دهد علی رغم این گفته‌ی رسمی شرکت سونی، عرضه‌ی بازی Horizon Forbidden West با تاخیر مواجه شده و به سال ۲۰۲۲ موکول گردد. این گزارش توسط یک منبع داخلی به نام آنتون لوگوینوف (Anton Logvinov) بر روی توییتر پخش شد. این منبع داخلی نخستین شخصی بود که به صورت غیر رسمی به پورت بازی Horizon Zero Dawn بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اشاره کرده بود. در نهایت او در جواب کاربری که در مورد بازی‌های تاخیر خورده‌ی شرکت سونی سوال پرسیده بود، به زبان روسی اعلام کرد که نام بازی Horizon Forbidden West را هم در فهرست عناوین تاخیر خورده قرار می‌دهد.

بازی مورد انتظار Horizon Forbidden West نخستین بار در جریان مراسم رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ شرکت سونی معرفی شد و تاکنون جزئیات بیشتری از این عنوان منتشر نشده است. چندی پیش، خانم اشلی بورچ (Ashly Burch) بازیگر نقش Aloy در یک مصاحبه اظهار داشته بود که روند توسعه‌ی بازی Horizon Forbidden West به خوبی پیش می‌رود و حاوی تمامی محتویاتی که طرفداران انتظار داشتند در نسخه‌ی بعدی Horizon Zero Dawn تجربه کنند خواهد بود. وی در ادامه توضیح داد که حتی برخی موارد بسیار بهتر و گسترده‌تر از انتظار بازی‌بازان هستند. حال با توجه به شایعه‌ی منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی Horizon Forbidden West از مقیاس و گستردگی عظیمی برخوردار بوده و استودیوی سازنده به زمان بیشتری برای پرداخت آن احتیاج داشته باشد.

باید در نظر داشت که این اطلاعات منتشر شده فعلا در حد شایعه هستند و ما باید تا اعلام رسمی شرکت سونی منتظر بمانیم. در حال حاضر، بازی Horizon Forbidden West برای عرضه در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده و قرار است به صورت بین نسلی بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

29
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید