بازی Final Fantasy 7: The First Soldier برای موبایل معرفی شد

۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱

ظاهرا امروز، روز طرفداران Final Fantasy 7 است. علاوه بر معرفی Intergrade برای پلی‌استیشن ۵، دو بازی موبایل هم معرفی شده‌اند. یکی از این بازی‌ها، Final Fantasy 7: The First Soldier، یک بتل رویال است.

امروز شاهد اخبار زیادی در رابطه با بازی Final Fantasy 7 بودیم. اسکوئر انیکس (Square Enix)، ناشر Final Fantasy 7 Remake، بالاخره عرضه‌ی به‌روزرسان پلی‌استیشن ۵ رایگان برای این بازی را تایید کرد. هم‌چنین یک قسمت داستانی جدید ویژه‌ی پلی‌استیشن ۵ به نام Intergrade هم در دست توسعه است. Intergrade در مورد شخصیت Yuffie خواهد بود.

در طرف دیگر هم شاهد رونمایی از Final Fantasy 7: The First Soldier بودیم. Final Fantasy 7: The First Soldier یک بتل رویال بوده که داستان آن ۳۰ سال پیش از Final Fantasy 7 جریان دارد. در Final Fantasy 7: The First Soldier، شاهد آغاز تلاش‌های Shinra برای آغاز SOLDER هستیم. Shinra برای انتخاب کاندیدای برتر، رویدادی را بین کاندیداها برگزار می‌کند. این رویداد همان مسابقه‌ی بتل رویال است. به عنوان یکی از کاندیداها، باید تا پایان مسابقه دوام آورده تا پیروز شوید. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را ببینید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

هر دو زاویه‌ی دید اول-شخص و سوم-شخص در این بازی در دسترس هستند. هم‌چنین مبارزات آن هم ترکیبی از سلاح‌ها گرم و مبارزات تن‌به‌تن است. بازی‌بازان توانایی‌های ویژه‌ای هم دارند. برای مثال می‌توانید از یک حفاظ جادویی برای جلوگیری از حملات سایر بازی‌بازان استفاده کنید. شما حتی می‌توانید موجوداتی مثل Ifrit را هم احضار کرده تا در کنار شما بجنگند.

بازی Final Fantasy 7: The First Soldier در حال حاضر برای سیستم عامل‌های اندروید و IOS در دست توسعه است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با گیمفا همراه باشید.

14
11
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید