تریلری از بخش داستانی بازی Paradise Lost منتشر شد

۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

استودیوی سازنده‌ی بازی Paradise Lost که در گذشته به معرفی این اثر پرداخته بود، امروز ویدئویی از بخش داستانی آن را در دسترس قرار داد تا بازی‌بازان را بیش از پیش آشنا کرده باشد.

Paradise Lost از سری عناوین جذاب در سبک ماجراجویی به صورت اول شخص است که ابتدا در سال گذشته معرفی شد. تنها با انتشار چند تصویر و تریلر، عده‌ی زیادی طرفدار این عنوان شدند و اکنون در انتظار انتشار آن هستند. در این عنوان که وقایعی از جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند، شما باید هدایت پسر ۱۲ ساله‌ای را به دست گرفته و وارد یک پناهگاه عجیب و غریب بشوید. سپس وظیفه دارید تا رمز و رازهای موجود در این منطقه را کشف نموده و در صورت نیاز به حل معماهای متنوع بپردازید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان با این آثار هستید، Paradise Lost را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که دو استودیوی پلی‌امورس (PolyAmorous) و آل این گیمز (All In Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده دارند.

حال امروز یک تریلر دیگر از بازی Paradise Lost عرضه شده است که بخش‌هایی از داستان آن را به تصویر می‌کشد. تماشای این ویدئو برای افرادی که تصمیم دارند تا بازی را خریداری کنند، الزامی خواهد بود. این بازی قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. نسخه‌های نسل نهمی آن شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در دست توسعه قرار دارند و بعدا منتشر خواهند شد. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

13
5
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید