تاریخ انتشار بازی Paradise Lost مشخص شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

تیم سازنده‌ی بازی Paradise Lost که در گذشته از انتشار این عنوان خبر داده بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن رونمایی کرد که می‌تواند برای بسیاری از افراد مهم باشد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است.

Paradise Lost از سری آثار مهیج در ژانر ماجراجویی به صورت اول شخص است که ابتدا سال گذشته معرفی شد. تنها با عرضه‌ی چند تصویر و تریلر، عده‌ی زیادی طرفدار این بازی شدند و اکنون در انتظار انتشار آن هستند. در این عنوان که وقایعی از جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند، شما باید کنترل پسر ۱۲ ساله‌ای را به دست گرفته و وارد یک پناهگاه عجیب و غریب بشوید. سپس ماموریت دارید تا رمز و رازهای موجود در این منطقه را کشف کرده و در صورت نیاز به حل معماهای مختلف بپردازید. جالب است بدانید که سرنوشت این بازی به صورت کامل در دستان شما است؛ پس باید در انتخاب‌های خود در جریان گیم‌پلی دقت زیادی داشته باشید. امکان شخصی‌سازی کاراکتر اصلی نیز برای بازی‌بازان فراهم است. پس در صورتی که از دوستداران این آثار هستید، Paradise Lost را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که دو استودیوی پلی‌امورس (PolyAmorous) و آل این گیمز (All In Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده دارند.

تیم سازنده و ناشر بازی Paradise Lost امروز طی مصاحبه‌ای اعلام کردند که این اثر قرار است در تاریخ ۴ فروردین ۱۴۰۰ (۲۴ مارس ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. بنابراین دیگر چیزی تا انتشار بازی باقی نمانده و هواداران به زودی می‌توانند به خواسته‌ی خود برسند. ضمنا نسخه‌های نسل نهمی این عنوان شامل پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس نیز در دست توسعه قرار دارد و به زودی عرضه خواهد شد. همان‌طور که در بالا هم اعلام شد، امروز ویدئویی از Paradise Lost منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید