شایعه: بازی Starfield احتمالا در سال ۲۰۲۱ عرضه شود

۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶

عنوان علمی-تخیلی و مورد انتظار Starfield مدت‌هاست که یکی از موضوعات داغ انواع گزارش‌ها و شایعات منتشر شده از داخل شرکت بتسدا (Bethesda) به شمار می‌آید. متاسفانه این شرکت تاکنون اطلاعات بسیار اندکی را از این بازی برای مخاطبان ارائه داده است؛ از همین رو طرفداران در این مدت تنها به شنیدن برخی اخبار غیر رسمی دلخوش هستند.

بسیاری از طرفداران محصولات شرکت بتسدا برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر از دو بازی بزرگ و در حال توسعه‌ی این مجموعه یعنی Starfield و The Elder Scrolls VI بسیار هیجان‌زده هستند. اما به رغم این اشتیاق زیاد، شرکت بتسدا تاکنون اطلاعات منتشر شده از این دو عنوان را در کمترین حد ممکن خود قرار داده است.

به تازگی یکی از منابع داخلی شرکت بتسدا، بر روی حساب کاربری خود اعلام کرد که اخیرا بتسدا و مایکروسافت تصمیم گرفته بودند تا بازی Starfield را در سال ۲۰۲۱ عرضه نمایند. البته وی توضیح داد که این تصمیم هدف اولیه‌ی دو شرکت مذکور به شمار می‌آمد و حال به نظر می‌رسد با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و مشکلات بسیار ناشی از آن‌، هدف مورد نظر آن‌ها با تغییر همراه باشد. در واقع تاریخ انتشار بازی Starfield تا همین چند هفته قبل برای ۲۰۲۱ تنظیم شده بود اما اکنون مشخص نیست که دچار تغییر نشده باشد.

با این حال، هنوز هیچ یک از این گزارش‌ها قطعی نخواهند بود و دو شرکت مایکروسافت و بتسدا در این باره پاسخی رسمی به هواداران نداده‌اند. این منبع داخلی در ادامه افزود:

من نمی‌گویم که ۱۰۰ درصد و به طور حتم این اتفاق می‌افتد. در اواخر سال گذشته، دو شرکت مایکروسافت و بتسدا تصمیم گرفتند تا بازی Starfield را در سال جاری میلادی به بازار عرضه نمایند. با این حال باید توجه داشت که توسعه‌دهنده‌ی آن بتسدا است و احتمال دارد در برنامه‌ی توسعه یا انتشار مشکلاتی پیش آمده باشد.

به گفته‌ی این منبع داخلی، دو بازی قبلی شرکت بتسدا یعنی Fallout 4 و Fallout 76 هر دو در زمان معین شده معرفی و عرضه شدند و به نظر می‌رسد در صورتی که مشکل خاصی به وجود نیاد، بازی Starfield نیز امسال در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

25
3
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید