رویداد جدید بازی Mario Kart Tour معرفی شد

۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر برگزاری یک رویداد برای بازی Mario Kart Tour به گوش می‌رسید. در نهایت شرکت نینتندو امروز دست به کار شد و اطلاعاتی از این رویداد را در اختیار هواداران قرار داد که می‌تواند برای آن‌ها جالب توجه باشد.

ماریو از معروف‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید و همه‌ی بازی‌بازان از زمان قدیم تا به حال با او و دوستانش خاطرات زیادی دارند. همان‌طور که اطلاع دارید، هنوز هم بازی‌های زیادی در ژانرهای مختلف پیرامون این شخصیت در دسترس قرار می‌گیرد که اکثر آن‌ها هم با استقبال خوب طرفداران مواجه می‌شود. یکی از این نسخه‌ها Mario Kart Tour نام دارد که در آن باید به انتخاب کاراکتر دلخواه خود پرداخته و در قابل حالت‌های متنوع، رقابت‌های هیجان‌انگیزی را آغاز نمایید. بخش‌های آفلاین و آنلاینی در این عنوان به چشم می‌خورد و این موضوع را باید یکی از دلایل محبوبیت آن به حساب آورد. از دیگر دلایل استقبال خوب افراد نیز باید به جهان چشم‌نواز و رنگارنگ و همچنین پشتیبانی خوب شرکت سازنده اشاره داشت.

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت نینتندو اخیرا بازی‌های جذابی را بر روی گوشی‌های هوشمند منتشر کرده است که یکی از بهترین‌ها را هم باید Mario Kart Tour به حساب آورد. علاوه‌بر انتشار به‌روزرسانی‌ها، رویدادهایی نیز در این عنوان برگزار می‌شود تا افراد را بیش از پیش سرگرم کند. حال رویداد تازه‌ای به نام Snow Tour برای این بازی عرضه شده است که بازی‌بازان قادر هستند تا در چالش‌ها و ماموریت‌های آن شرکت کرده و در صورت کسب پیروزی، امتیازات و پاداش‌های ویژه‌ای را کسب نمایند. یک نقشه‌ی برفی به این بازی اضافه شده است که رانندگی در آن می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. این رویداد نیز مانند رویدادهای سابق این بازی پس از مدتی از منوی آن حذف می‌شود. بنابراین در صورتی که از هواداران Mario Kart Tour هستید، فورا به سراغ رویداد Snow Tour بروید.

بازی Mario Kart Tour در حال حاضر بر روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید