اضافه شدن بخش مقالات قدیمی و نوستالژیک گیمفا به صفحه‌ی اصلی

عرض سلام و ادب دارم خدمت شما عزیزان گیمفایی. امیدوارم حالتون خوب باشه و در کنار خانواده‌های محترمتون در سلامتی و خوشحالی به سر ببرید. همون‌طور که می‌دویند گیمفا ۱۰ ساله که کنار شماست و در این سال‌ها هزاران مقاله برای شما عزیزان منتشر شده است که به عنوان مثال خود من در این ۸ سالی که خدمتتان بوده‌ام بیش از ۷۵۰ مقاله برای شما به رشته‌ی تحریر در آورده‌ام. شاید خیلی ها که در سال‌های اخیر به جمع ما اضافه شده‌اند، مقالات خوب و جذاب قدیمی را نخوانده باشند و خیلی از کاربران قدیمی هم دوست داشته باشند با برخی از مقالات خوب نوشتالژیک قدیمی گیمفا، خاطراتشان را زنده کنند و حتی کامنتی که چند سال پیش در آن مقاله قرار داده‌اند را بخوانند و ببینند چقدر تغییر کرده‌اند.

به همین دلیل هم از امروز بخش مقالات آرشیوی گیمفا را برای شما عزیزان در صفحه‌ی اصلی (در بخش پایین صفحه در یک ستون) قرار دادیم و هر هفته برای شما در این بخش چند مقاله ی محبوب و جذاب قدیمی را قرار می‌دهیم تا در کنار مقالات جدید، سری هم به آن‌ها بزنید و با مقالاتی که خیلی محبوب بوده‌اند و صد‌ها کامنت دریافت کرده‌اند، بیشتر آشنا شوید.

برای شروع و در این هفته، ۵ مقاله برای شما عزیزان قرار دادیم که می‌توانید سری به آن‌ها بزنید.

عبور از خط قرمز تا مرز بحران؛ تا سرحد شوک | ۲۵ بازی بحث برانگیز تاریخ (بخش اول)

خدا لعنتت کنه Season Pass! نگاهی خصمانه به محتویات بی محتوای الحاقی!

Fan VS Fan | بیایید خودزنی نکنیم…!

روزی روزگاری: من دراکولا هستم، شاهزاده تاریکی…شما تقاص پس خواهید داد | نقد و بررسی Castlevania: Lords of Shadow 2

پرونده: در آغوش مرگ، آرام بگیر | نگاهی به Dark Souls II: Scholar of the First Sin در نسل هشتم

آرینreza.mhpY.Rمحمد کرامت‌ فرAll gamers are goodRich ManMohsenj74Old Gamer Amirkanamemeysambmatrix4221489GhostSadeghMahyarMsmDk-_-ManErfan nakhaeeHasan0930کسری نراقی

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید