شخصیت Chizuru Kagura برای بازی King of Fighters 15 معرفی شد

4 اسفند 1399 - 09:48

تیم سازنده‌ی بازی King of Fighters 15 این روزها اطلاعات زیادی را از عنوان خود منتشر می‌کند تا بازی‌بازان بیش از پیش با آن آشنا شوند. امروز هم ویدئوی جالبی از یکی از کاراکترهای این اثر در دسترس قرار گرفت که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از فرنچایز King of Fighters بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته که بیشتر آن‌ها با استقبال خوب بازی‌بازان نیز مواجه شده است. پانزدهمین نسخه‌ی این سری با سبک مبارزه‌ای همیشگی خود، اخیرا معرفی شد. در واقع سازندگان با انتشار چند تصویر و تریلر توانستند توجه افراد زیادی را جلب کنند. اگر چه هنوز اطلاعات زیادی از این بازی به دست بازی‌بازان نرسیده است، اما آن‌ها برای تجربه‌ی بخش‌های گوناگون و جذاب آن اشتیاق زیادی دارند. گفتنی است که استودیوی اس‌ان‌کی (SNK) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده دارد.

تیم سازنده در روزهای اخیر چند شخصیت بازی King of Fighters 15 را معرفی کرد که هر کدام ظاهر و توانایی‌های متفاوتی داشتند. ظاهرا این تیم قصد دارد تا کاراکترهای مختلفی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد و بهتر از نسخه‌های قبلی عمل کند. در همین راستا، امروز شخصیتی به نام Chizuru Kagura معرفی شد که با مهارت‌های خوبی که دارد، می‌تواند انتخاب مناسبی برای بسیاری از افراد به حساب بیاید. البته وی در یکی از نسخه‌های قدیمی این عنوان نیز حضور داشته است.

هنوز تاریخ دقیق انتشار و یا حتی پلتفرم‌های مقصد بازی King of Fighters 15 مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر ، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت ویدئویی از Chizuru Kagura اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

meysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید