بازی Diablo 2: Resurrected شامل Lords of Destruction می‌شود

۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
Diablo 2

بازی Diablo 2: Resurrected، نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Diablo 2، شامل بسته الحاقی Lords of Destruction هم خواهد بود.

Diablo 2 در سال ۲۰۰۰ و پس از موفقیت Diablo منتشر شد. حال پس از بیش از ۲۰ سال و در سال ۲۰۲۱، بلیزارد (Blizzard) Diablo 2: Resurrected را معرفی کرده است. Diablo 2: Resurrected ریمستری از این بازی کلاسیک است. نه تنها بازی‌بازان در Diablo 2: Resurrected می‌توانند مکان‌های بازی اصلی را دوباره ببینند، بلکه این ریمستر شامل بسته الحاقی Lords of Destruction هم می‌شود.

Diablo 2: Resurrected یکی از عناوین مورد انتظار هواداران بلیزارد بوده است. Diablo 2 با عناوین مدرن Diablo تفاوت دارد، اما تاثیرگذاری آن به حدی زیاد بوده که در بسیاری از بازی‌های ایزومتریک و نقش‌آفرینی، رد پای آن را مشاهده می‌کنیم. خبر خوب این بوده که هوادارانی که به دنبال بازگشت به دوران Diablo 2 هستند، نیازی به پرداخت پول اضافه برای بسته الحاقی Lords of Destruction را ندارند.

Lords of Destruction اصالتا یک بسته الحاقی بزرگ برای Diablo 2 بود که دو کلاس جدید و ماموریت‌های زیادی را به بازی اضافه می‌کرد. Lords of Destruction پایان جدیدی را به Diablo 2 اضافه کرده و شخصیت Baal، برادر Diablo، را هم در آخرین پرده‌ی حماسی خود معرفی می‌کند. این بسته الحاقی هم‌چنین برخی سیستم‌های بازی را هم بهبود می‌بخشد. Diablo 2 بدون Lords of Destructions هم تجربه‌ی نسبتا کاملی است، اما این بسته الحاقی شدیدا ارزش آن را بالا برده و محتوای زیادی را در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

دو کلاس جدیدی که Lords of Destruction به بازی اضافه می‌کند، Assassin و Druid هستند. Assassin ترکیبی از هنرهای رزمی و تله‌های مختلف است. این کلاس سه شاخه‌ی مهارت مختلف داشته که به ترتیب Martial Arts، Traps و Shadow هستند. Druid از سوی دیگر در جادوگری ماهر بوده و توانایی تغییر شکل را دارد. این کلاس هم دارای سه شاخه‌ی Elemental، Shape-Shifting و Summoning است. با کمک توانایی‌های Elemental، او می‌تواند از عناصر طبیعی مانند خاک و آب برای ضربه زدن به دشمنان استفاده کند. Summoning به Druid اجازه‌ی احضار گرگ‌ها، ارواح و موارد دیگری را می‌دهد. با Shape-Shifting هم می‌توان به موجوداتی مانند گرگینه تبدیل شد.

خوشبختانه Diablo 2: Resurrected شامل تمامی این کلاس‌ها و محتوای اضافه می‌شود. Diablo 2: Resurrected در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی در دست توسعه است.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید