بازی Legend of Mana برای نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
Legend of Mana

شب گذشته و در جریان رویداد Nintendo Direct، شاهد معرفی ریمستر بازی Legend of Mana برای سوییچ بودیم. این ریمستر شامل گرافیک HD، جلوه‌های بصری جدید، موسیقی متن متفاوت و مینی-گیم Ring Ring Land خواهد بود.

Project Triangle Strategy، نقش‌آفرینی دو-بعدی تاکتیکی جذاب، تنها عنوانی نیست که اسکوئر انیکس (Square Enix) برای سوییچ توسعه داده است. دیشب در جریان رویداد Nintendo Direct مشخص شد که ریمستر Legend of Mana در ماه ژوئن بر روی کنسول نینتندو منتشر خواهد شد. به علاوه‌ی سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی هم پلتفرم‌های میزبان این بازی خواهند بود. در ادامه می‌تواند تریلر معرفی این بازی را مشاهده کنید:

Legend of Mana اصالتا یک اکشن نقش‌آفرینی است که در سال ۱۹۹۹ برای پلی‌استیشن منتشر شد. این چهارمین بازی از سری Mana و دنباله‌ای بر Trials of Mana بود. در آن زمان این بازی تحسین زیادی را به خاطر گرافیک زیبای خود کسب کرد. Legend of Mana کاملا با دست نقاشی شده و هنوز هم پس از سال‌‌ها زیبایی خود را حفظ کرده است. Legend of Mana بخشی از مجموعه‌ی PSOne Classic بود.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

در Legend of Mana بازی‌باز خود را در سرزمین Fa’Diel می‌بینید. بهتر است بگوییم که بقایای Fa’Diel. هدف شما این است که در زمین‌ها بایر و نابود شده‌ی Fa’Diel گشته و با یافتن اشیایی خاص، شهرها و سیاه‌چاله‌ها را بازیابی کنید. ساختار غیر خطی داستان در زمان عرضه مورد انتقاد قرار گرفت، اما در آینده ستوده شد.

یکی از موارد دیگری که در Legend of Mana مورد تحسین و توجه قرار گرفت، موسیقی متن بازی بود. موسیقی متن نسخه‌ی ریمستر شده تفاوت‌هایی خواهد داشت. البته در هر لحظه قادر خواهید بود تا به موسیقی متن اصلی بازگردید. یکی دیگر از ویژگی‌های این ریمستر، قابلیت خاموش کردن رویارویی با دشمنان به صورت کامل است. هم‌چنین مینی-گیم Ring Ring Land برای اولین بار در غرب در منتشر خواهد شد.

3
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید